C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mengela

Well-known member
Donator foruma
Manzetna promjenjena, zglob zdrav i uredan kao i cijeli ovjes, sve tip-top
Sto se tice gasenja od neki dan, sad je sve ok a i nismo nasli povoda ista dirati! Zakljucak- gorivo... et toliko
 

gambler072

C5 enthusiast
U kakvom ti je stanju ovaj frip joint (ne znam kako se kaze na nasem) :) , ovaj trokraki, citao sam da se oni cesto raspadnu, a tesko je primjetiti dok se ne raskopa
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Na moj zahtjev sve su pred mojim ocima temeljito pregledali i pajserom provjerili, nikakav luft ni klapanje... srecom :D ja sumnjam da bih ista vidio i da je otislo, al cudne zvukove i ponasanje u voznji odmah primjetim... to me progoni :)
 

Milosh

Test
Sve opštine u BiH spadaju u nekoliko kategorija po riziku osiguranja, pa možda otuda razlika u cijeni. Tako je i Hr valjda.
 

Franz

Well-known member
674 konvertibilne marke!
580km u Asa osig
Èekaj, to govorite o cijeni osigurnja + cijena tehničkog ili samo cijena osigurnja?

Tako je i Hr valjda.
Da, u HR gotovo sve firme s većom flotom vozila (teretnih, putničkih i osobnih) imaju podružnice u Daruvaru, pa samim time i DA tablice zbog tog marifetluka oko rizika i cijene osigurnja. Mislim da tako DAruvarska regija danas ima četiri puta više automobila registriranih tamo nego što ima stanovnika koji žive na tom području.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
ja platio za svog 2.0 120kw 580km u Asa osig
Nije puno. Osiguranje plaćam 1200 kn + 1400 tehnički. Na račun 180 KS mi je "naknada za ceste" preko 100 eura. Kad se ugrubo preračuna u BiH marke, to je oko 680+/- BiH maraka tehnički, osiguranje + ostali cestovni i "eko" harači.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nabere se toga... kod nas tehnički 92km al zato 11 uplatnica u poštu, za ceste, za vode, za šume, pa malo za Èovića, za Bakira, nešto i Dodigu i za ostale kur.e palce
 
Na vrh