C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma cekam jos, u guzvi su.. neznam oce me primit ovaj tjedan ikako! Ne bih nekom drugom iso, pa onda ostaje cekat...
 

pokra89

Well-known member
ako oces zovnem sutra pa rijesim preko reda, makar van radnog vremena, mi ponesemo pletaru vina i boli na quratz
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma jok hvala ;) nije oglavu! Znaci pletarom do servisa.. hm interesting

Ooo svete slike i molitve... Jutros polazim, guma prazna... toliko o inekciji :( pusem ju malim kompresorom, auto se gasi na leru i neki bjelkasti smrdljivi dim... uspjevam odvest djecu vrtic, teta cuvalica.. svako stajanje - gasenje.. kasnim na posao i ja i moja lijepsa polovica! Imam osjecaj da ga nesto dusi... ne pali nikakvu gresku.. upali normalno samo se kod stajanja i naleru gasi! Idem skoro na servis, cemu se nadat?
 

Milosh

Test
E jbg, nadam se da ćeš olako to riješiti!

Mogu ti samo savjetovati da ga ne voziš dok to ne riješiš. Ne znamo šta se tačno dešava a moguće je da samo dalje oštećuješ injektore dok tako voziš.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
...pa ja sam stvarno peh
Jutros zovem ovlasteni da mi spreme manzetne brzom postom posto neznam kad cu na servis a i da ne idem preko Mostara za Ljubuski s vakvim autom... i sad me zove majstor da dodjem da je netko otkazo... napomena: za Neum brza posta nije brza po pet dana nesto iz Mostara stize...
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Svaka... kod nas ne vazi 24h

Sad ga upalim, radi ko singerica...
Cutac sad cu ja onom tvojom metodom :D

Izvest cu egzorcizam visokim obrtajima
 

Cutac

Prèkaroš
Baš mi je žao što te sve to spopalo :(

Cutac sad cu ja onom tvojom metodom

Izvest cu egzorcizam visokim obrtajima
Ako imaš dionicu autoceste na kojoj ne bi trebalo biti policije, samo nabij puni gas i tuci dvije, tri ture autoceste, barem 50-60 kilometara.
Njemu je 200 maksimalna, ne bi trebalo biti rizično.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Dragi dnevniče...
Izmaltretiro sam ga! Sumnjam da sam zloduha izbacio al svoj bijes i frustracije jesam!
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Vjeruj mi da mi jutros nije bilo do slikanja... a ne znam sta bi sad imao i uslikat! To je ti je ko NLO! The trute is out there :)
 
Na vrh