C5 update SW-a i navigacije

basa

Member
Danas smo napravili dijagnostiku na uredjaju.Ventilat radi ispravno i onda otkrijemo da je otisao ltc3827eg-1 sinhroni kontroler.Na ebay kosta nekih 15eura i ruke oko30eura i nadam se problem rijesen.Cak sam pisao i proizvodjacu harman-beckeru i cekam njihov odgovor.
I šta si riješio na kraju, jesi naručio taj kontroler, jel zamijenjen, da li se uređaj i dalje restarta.

Ako si pisao Harman-Beckeru, jesi dobio ikakav suvisli odgovor od njih???

Poruka Moderatora:
Post uređen. Citat poruke ispravno dodan.
Poruka se citira tako da dio teksta ili cijeli (ako je potrebno) označi lijevom tipkom miša i klikne na citiraj.
 

vborovic

C5 modifikator
Ako si pisao Harman-Beckeru, jesi dobio ikakav suvisli odgovor od njih???
Sumnjam ... ja sam ganjao Magneti Marelli, proizvođač USB BOX-a, mailom i telefonski, nikako dobiti nekog pametnog tamo ... osim ako znaš osobno nekog tehničara koji bi to kod njih mogao pomoći, zaboravi
 

zastavnik22

New member
I šta si riješio na kraju, jesi naručio taj kontroler, jel zamijenjen, da li se uređaj i dalje restarta.
Ako si pisao Harman-Beckeru, jesi dobio ikakav suvisli odgovor od njih???
Kontroler sam narucio i cekam da dodje a u medjuvremenu su mi se javili iz harman-beckera i samo me sibnuli na lokalni citroen servis od kojeg nema koristi.Ponudili mi novi uredjaj za 2000eura.
 

vborovic

C5 modifikator
Koji navigaciju (točno) imaš - na C5 X7 modelu (tvojem) postoji 7 različitih navigacijskih uređaja (tvorničkih)? Koliko je meni poznato, samo na nanovija 2 uređaja postoji mogućnost hrvatskog jezika sa najnovijim verzijama softvera
 

octan

New member
Poz. Mozel mi ko pomoci? Odakle da skinem nove mape za navidrive 3d citroen c52011. I da li ima na bosanskom-hrvatskom-srbskom jeziku.
P.S. Mozel se uraditi bekap postojece verzije
 

vborovic

C5 modifikator

basa

Member
Eto, nakon više od godine i pol dana ovaj moj myway je odlučio ponovno malo srati i od jućer se ponovno restarta i to svako malo.

zastavniče22 da li si ti išta zamjenom onog kontrolera dobio???

ala ću ga zavitlat van kabine.... :twisted:
 

basa

Member
Nije cd jer svira radio-stanica, a dešava se i to da se radio upali i dok je auto ugašen i taljiga neko vrijeme pa se ugasi, što se do sada nije dešavalo...
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Svasta,probaj negdje na diagnostiku da vidis ostavlja li kakvu gresku.
Kod mene nekad sa cd-eom nekad se resetuje,posle paljenja auta prosvira i odjednom se resetuje i ponovo propjeva sa drugog mjesta iste pjesme,ne na pocetak.
 

vborovic

C5 modifikator
nakon više od godine i pol dana ovaj moj myway je odlučio ponovno malo srati i od jućer se ponovno restarta i to svako malo
Probaj ga par dana koristiti bez SD kartice ak se opet počne gasiti, ako bude tada stabilan, zamijeni karticu
 

basa

Member
vborovic, hvala na savjetu, to mi je i serviser iz zgb-a telefonom dao savjet da izvadim karticu van jer navodno imaju nekih problema sa zadnjim verzijama mape.

uglavnom, otkada sam ga 5 puta factory restartao sad radi normalno, očigledno mu je trebalo to, malo šakom u glavu pa udri dalje :whistling:
 
Na vrh