C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

kerber

New member
Znači platio si samo ono što je na računu, to je onda u redu, obavijestili su te i odrađeno je po dogovoru. Rueckfuer schiber je ustvari ventil koji je zamjenjen, EGR ili AGR je skraćenica za cijeli sistem kojeg je ventili dio. Prvi dio računa su ti radovi a na drugom dijelu su dijelovi,Dgf. je skraćeno "durchgefurt", značenje "Provedeno", npr. "probna vožnja provedena"
Valjda je to onda to, nadam se da će sada biti sve uredu.
Samo moram priznati da me malo cijena iznenadila, očekivao sam cca 500eura, ali mora se i ovako i onako, ne možeš auto ostaviti na trotoaru :)
 

Krky

Lakerski profesionalac
Takva je bila situacija, zgoda i prilika, koja ti se dogodi možda jednom u životu a možda nikad..
nisi je mogel izbiječi, što jest, jest, stvarno mnogo para za taj zahvat..
nikad neznamo kad će se netko od nas naći u sličnoj situaciji..
meni je u Austriji prema Salzburgu u tunelu na golf1 otpal zadnji lonac, i vukel se po asvaltu kaj su sve iskre frcale.. na prvom odmaralištu sam sa zaštitne ograde otrgnul metar drota, legel pod golfa i pričvrstil lonac i gas dalje..:D
 

kerber

New member
Takva je bila situacija, zgoda i prilika, koja ti se dogodi možda jednom u životu a možda nikad..
nisi je mogel izbiječi, što jest, jest, stvarno mnogo para za taj zahvat..
nikad neznamo kad će se netko od nas naći u sličnoj situaciji..
meni je u Austriji prema Salzburgu u tunelu na golf1 otpal zadnji lonac, i vukel se po asvaltu kaj su sve iskre frcale.. na prvom odmaralištu sam sa zaštitne ograde otrgnul metar drota, legel pod golfa i pričvrstil lonac i gas dalje..:D
Da sam barem znao di je taj ventil da ga maznem dva tri puta čekićem, pa da se dovučem do stana, pa bih bar izbjegao šlepanje, a ovako se i to još poklopilo, ali šta je tu je, plati i šuti, više sreće drugi put :)

Ako ništa sad sam znam di je taj ventil :)
 
Na vrh