C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Automatic

Well-known member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Prekrasan autek .Mislim da je krivi naslov ili krivi motor.Neko se negde zaj.....l!!
 

Automatic

Well-known member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Znaš zakaj sam to napisal.Jučer me tip pital da bi kupil c5 1.6hdi ,noviji model.Mislil sam da je to takav.Kaj uopće ima c5 sa 1.6 motorom?Možda se i on zeznul sk je gledal motor pa došel do takvog zaključka.Eto mene prevaril poklopac .
 

AX-ja

èudo jedno
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

ima postoji,al je motor totalno drugaciji.
i slab za toliki komad auta.(po meni)

eto zmix je bio brzi
 

kerber

New member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Pogledaj kajpiše na motoru , a potom naslov,možda samo krivi poklopec
Ne bih rekao, da to ima veze sa poklopcem, kako sam sad malo vrtio oglasnike, na puno auta sam vidio da imaju tu istu oznaku, kod Peugeota ili recimo kod Renaulta, a ustvari su 2.0 Hdi.
 

AX-ja

èudo jedno
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Ne bih rekao, da to ima veze sa poklopcem, kako sam sad malo vrtio oglasnike, na puno auta sam vidio da imaju tu istu oznaku, kod Peugeota ili recimo kod Renaulta, a ustvari su 2.0 Hdi.
ne brini na svima je tako,kolega automatic se malo zabunio.
to ne pise 1.6 nego 16.
tako je naa svima
 

kerber

New member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

ne brini na svima je tako,kolega automatic se malo zabunio.
to ne pise 1.6 nego 16.
tako je naa svima
ma da to mi je tek sinulo kad je netko napiso sa su one 407-ce SW sta sam gledao imale takav poklopac, i da je uglavnom pisalo 16v i da je to onda to, ali moram priznati da me malo cimnuo na prvu :)
 

Automatic

Well-known member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Sedi, jedan!
A gle nek bu jedan ,ali samo zato kaj sam čoveka zbunil.Ali ak realno pogledaš fali mu ono V. Neko ko nije imal prije citra ,nema pojma da to znači oznaka za ventile bez V ili valve itd.A baš me juće pital tip za takav model 1.6 dok je razgledaval mojeg c5 .Ne vozim diesele pa ne znam.:(

Eto dečki sad imam sve slike .Baš znam zaje.....t situaciju:D
 

Automatic

Well-known member
re: C5 Break SX 2.0 HDi by "kerber"

Ne bih rekao, da to ima veze sa poklopcem, kako sam sad malo vrtio oglasnike, na puno auta sam vidio da imaju tu istu oznaku, kod Peugeota ili recimo kod Renaulta, a ustvari su 2.0 Hdi.
Sve u redu za..... se konj gde nebi magarec

ne smije svatko sve znat
Zato i imaju ručnu na prvim kotačima(neki modeli citra),pa ga ti sad daj pod ručnom
 
Na vrh