C4 X

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
E sad si me preplašio ;)
Nemam problem ni s čime što je ekipica nabrojila. Kod mene sve radi, i navigacija i uparivanje mobitela, i kamera, i senzori...
Početkom mjeseca su bile dvije nadogradnje sustava i sve je OK!
Super! Neka i ostane tako!
Iako, čini mi se da su ljudi u pravu kad kažu da bi ti OTA updejti trebali biti uz odobrenje korisnika, odn. kao na kompjutoru: da te pita kako želiš preuzimati update i kada ga želiš instalirati (da se ne prekine na pola)... Ovako (bez znanja i odobrenja korisnika) je možda lakše jer te ništa ne pita, ali može zapeti negdje pa je onda show...
Malo OT, ubijaju me ovi oglasi na forumu, dođem čitat o Citroenima, a skaču mi po ekranu Opeli, VW, Toyote... Jel može to malo manje napadno?
Ja sam i unatoč uključenom AdBlockeru imao barem jednu reklamu koja bi iskočila pri čitanju nekog posta. Onda sam skužio da se toga mogu riješiti donacijom za Forum i sad mogu čitati kao čovjek! Moji žifci koštaju puno više od 10 ! Blaženi mir nakon toga...
:cool:
I sad mi je forum spojio post :D
Ali još uvijek me izluđuje spajanje postova!!
Pisali smo o tome više puta ovdje na Forumu, ali još uvijek se nitko nije pozabavio time...
:mad:
 
Posljednje uređivanje:

AlanK

New member
Da li netko mozda zna koji je postotak zatamnjenosti zadnjih stakla na c4 i c4x? Nisam siguran da li je 15% ili 20%?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja već 20 godina koristim Operu i ne treba mi dodatak za to, ima ugrađen ad-blocker.
Ja isto razlikujem reklame na komercijalnim i korporativnim portalima (koje uredno blokiram) od nekolicine malih foruma i sajtova kojima je to gorivo, a ne profit. Npr CFH, par meteo foruma koje pratim, nekih malih lokalnih istarskih portala, itd.
;) Da se razumijemo, blokiram reklame i na auto moto forumimam koje je masovno kupio Internet Brands, jer njima je to biznis, a ne hobi.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ne znam odkud mi to, al imam neki filing da bi mogao bit na oznaci stakla 😄
Da ali ne pise npr 20% ili 30% barem ne na mom staklu. Uglavnom akonje zakonski max 30 onda je 30 jer je bome dobro zatamnjeno
 

szahtila

Well-known member
Da ali ne pise npr 20% ili 30% barem ne na mom staklu. Uglavnom akonje zakonski max 30 onda je 30 jer je bome dobro zatamnjeno
Ne piše koliko je zatamnjeno, već koliko je transparentno, na mojem C3 piše 70 ili 75 %
 
Na vrh