C4 picasso 2.0 hdi black mamba

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nije otpalo, vide se otisci na braniku malo desno od plastike. Neko je prljavim rukama radio :). Zovem sad otpade, 50e nova :D, traze mi 4000 dinara za polovnu. Strasno :D, nije ni čudo sto kradu
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kako ide onaj vic, prvih 8cm nista, posle.ko nova 😂😂😂😂😎
Post je automatski spojen:

Stigla polovnjaca, ko nova :D.

Kome smeta jaka crna mamba?
IMG_20200901_141645.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Stavicu crnog za oluke, da moraju sve sa hladnjakom da skidaju :D
Post je automatski spojen:

Danas prao mambu detaljno, glina, vosak, sve po redu. Ima tehnicki danas i registraciju :).Primetih i da su cupali drugi poklopac maglenke, jer su se pojavile bele linije na braniku od savijanja ili čega vec.IMG_20200903_085034.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Uradjen tehnički i registracija prosle nedelje
Cca 30 000 rsd,

Danas produzen kasko, cca 18500rsd.

Vrednost automobila sve manja. Kad sam prvi put uzimao kasko, racunali su oko 550 000 rsd, danas, 380 000rsd :)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Bio ova dva dana u Beogradu, i reko da probam navigaciju u povratku. Bome to djubre RT5 vrlo lepo nalazi rute, i prijatan glas ima ta sto me vodi :D. Iako su poslednji put azurirane 2017, vrlo lepo rade.
Post je automatski spojen:

Inace, jutros u garazi hotela, krenuo da kresne, i ugasi se. Kao da nisam dovoljno kljuc drzao, posle upalio dobro. Malo zasmrdelo, mora da ga je auto put procistio :D. Trazio sam razlog da idem 150 na sat, jedan sa 500m kao krenuo da obilazi. E neces ga majci, gas dam, malo da vidi sta radi crna mamba :D
 
Posljednje uređivanje:

dinko1981

Well-known member
Koliko sam ja skuzio te folije se oznacavaju sa koliko % propustaju svjetla, pa mozda ta tvoja zapravo zatamnjuje 20% 😂, nadam se da grjesim
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Na prethodnom autu sam lepio nekoliko puta. A ove godine krovne prozore sam uradio najbolje do sada. Istu tehniku cu probati i na autu.
Zna li neko kako se skida mrezica sa tih zadnjih prozora da lakse zalepim foliju:)
 
Na vrh