C4, 1.4 VTi, by Cutac

dinko1981

Well-known member
Jbte na koju foru si obavio tehnicki a da ga nisi registrirao??? Sta si nakon pregleda samo dao ful gas i produzio dok se onaj kontrolor nije predomislio?
 

Cutac

Prèkaroš
Hahaha, nisam imao još plaćeno osiguranje jer sam i to zaboravio. Onda sam par dana kasnije platio osiguranje i zaboravio na registraciju i eto me tu danas gdje jesam.
 

Mirage

Well-known member
Postoje mobilne koliko znam, presretači ih stave na haubu i parkiraju blizu tehničkog :D

Imaju ali izgleda samo u ZG i to naravno mobilne fiksne ne rade to. Tu se slabo naplate kazne oni koji se voze bez registracije u glavnom i ne plaćaju kazne.
Imaju ali izgleda samo u ZG i to naravno mobilne fiksne ne rade to. Tu se slabo naplate kazne oni koji se voze bez registracije u glavnom i ne plaćaju kazne.


Ja sam prije 2 godine vozio 8 mjeseci s isteknutom vozačkom i pola EUROPE obišao nitko me nije zaustavio a naravno ni ja nisam znao.
 

Cutac

Prèkaroš
Jel bi mogli kolege sa VTi motorima vidjeti kako im se ponašaju naponi lambdi u vožnji?
Meni je prva na 1V kad održavam brzinu ili ubrzavam, na 2V kad pustim gas.
Druga je na 0.6-0.8V kad održavam, 0.8V kad ubrzavam, a 0V kad pustim gas.

Sutra ću naštimati plotanje grafa, ovo je obični display u Torque.
 

Cutac

Prèkaroš
Danas išao u ZG, 135 tamo, 120 nazad, ni mrdnut rashladna preko 83-85°C. Tak da pretpostavljam da je termostat otišao jer je radna 107°C.
Jebeni Facet, prije 3 godine je stavljen. A novi Vernet je 600 kuna...
 

Cutac

Prèkaroš
Rađe bi ladna govna jeo, pogotovo po ovom vremenu.
Kupio sam crni plexi pa ću ga oblikovat i stavit na branik, a na ljeto ćemo vidit.
 

Cutac

Prèkaroš
Šta fali malo se igrati :D

Moram odvagati hoću li prodavati auto. Ne znam, nekako mi se ne ima 1.4 VTi koji je stariji od 10 godina.
 

Cutac

Prèkaroš
Sad me natjeralo na razmišljanje to što je VTS ko Rolls Royce jer se od bitumena ne čuju kotači :D
Pa gledam oću ovog štitit ili prodavat.
 
Na vrh