C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
Haha, nemoj ti meni, junacko 1.4 srce izgleda isto kao 1.6 :D

Kad sam voskao aute, mengela je rekao da mu je žao Pande jer ju nisam vosakao.
E pa... :D


 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Tako treba ne pravi crnu ovcu od nje :) kolko ti vremena treba za odradit jedno auto i kako to radis?
 

Cutac

Prèkaroš
kolko ti vremena treba za odradit jedno auto i kako to radis?
Treba mi oko dva sata.
Odem na praonu, operem ga pod minivošem sa šamponom i spužvom za veće nečistoće, onda doma dekontaminiram 3M glinom sa eBaya(u posudu sa špricaljkom stavim mješavinu Sonax šampona i obične vode, to pošpricam i trljam glinom), onda idu opet minivoš sa šamponom i kasnije čisti minivoš, onda brisanje jelenjom kožom i na kraju nanošenje voska.
Za Pandu sam već imao prakse pa sam jako jako malo voska potrošio(praktički ništa, možda milimetar ukupne visine u posudi), a za ova dva sam fino nanosio da ne bi pofalilo i napravio sranje. On se suši 10 minuta kad se nanese i onda se briše mikrofibrom. Na Pandi je bio tanak(kako i treba) da se jedva vidi i samo mahneš krpom i dolje je, a na ova dva je bio debel ko slonova koža i dušu sam ispustio dok sam ga istrljao dolje.

A nakon toga auto mora biti suh 24 sata.

I još onda ide Glaco za stakla da kapljice bježe :)
 

Cutac

Prèkaroš
A ono, dekontaminiranje glinom je poprilično zahtjevno. Auto uvijek mora biti vlažan, a treba upotri:cenzura::cenzura::cenzura:iti silu.

Moram kupiti pravu polirku i educirati se o tome, c4 i pogotovo Panda bi trebali poliranje.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ima tu posla kako god okrenes! 3M Glinu sam narucio davnih dana da skinem overspray s c3-ce jos je upakovana nikako uhvatit vremena! Moram i ja auto detaljnije oprat i polirat imam par ogrebotina a crno auto... uzas
 

Cutac

Prèkaroš
Moram reklamirat kameru, otisla baterija jer je stalno na punjacu.
Bit ce veselo kad ode na VTS jer je u nizozemsku poslana...
 
Na vrh