C4, 1.4 VTi, by Cutac

markan1000

Well-known member
Ne hebi gdje ne moras

Neka ovakva podbadanja ostanu za forum.hr
A što si osjetljiv... S ovim ti samo hoću reći da su ti po mom mišljenju sicevi u najnormalnijem stanju. I da netko gleda ove slike van konteksta, ne znajući s kojom su svrhom tu, ne bi imao pojma što se želi poručiti sa slikama.
Nekima se ovdje sviđa cjepidlačenje oko auta, meni recimo ne pa malo bockam. Bez ikakve zle namjere. Ispričavam se
 

Milosh

Test
A što si osjetljiv... S ovim ti samo hoću reći da su ti po mom mišljenju sicevi u najnormalnijem stanju. I da netko gleda ove slike van konteksta, ne znajući s kojom su svrhom tu, ne bi imao pojma što se želi poručiti sa slikama.
Nekima se ovdje sviđa cjepidlačenje oko auta, meni recimo ne pa malo bockam. Bez ikakve zle namjere. Ispričavam se
Slažem se, i, slažem se. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Pise uz sliku da se na mom sicu vidi da auto sa 112 tisuca nije nov auto. :) Ne, necu tapecirati, ali da bi se rezultat obnavljanja vidio, bi.
Bockaj, ne uzimam za zlo, ali odgovor bih uputio bilo kome tko bi takav komentar rekao.

Istu stvar se moze reci na vise nacina, ja mogu dati vise odgovora, NHF ;)
Pače, da sam uzeo za zlo, ne bih niti odgovorio, a da smo si dobri prijatelji, odgovor bi bio jos gori :D
 

markan1000

Well-known member
sve u redu, na forumu smo da razmjenjujemo mišljenja... i da ne bi bilo zabune, ja ne mislim da se na autu ne treba ništa raditi i da je sve glupo. meni je super vidjeti kad netko s puno entuzijazma radi razne nadogradnje po autu, npr. po pitanju multimedije ili (diskretno) po pitanju izgleda.
međutim ovaj tvoj primjer nisam mogao ne prokomentirati, jer auto što je stariji imat će sve više takvih "nedostataka", i pokušavati sve to vratiti u tvorničko stanje mi je baš cjepidlačenje.
ali dok god tebe veseli, samo udaraj... samo moraš očekivati povremena bockanja na tu temu onda :D
 

Cutac

Prèkaroš
i pokušavati sve to vratiti u tvorničko stanje mi je baš cjepidlačenje.
Nisam mislio to vraćati u tvorničko stanje nego samo primjećujem promjene.
A kad se razloha, onda budem popravljao.


Nego, servis na 112 tisuća.
Zadnji diskovi - ležajevi dosta lufta imali, intercars prodao isti kat. broj diskova, ali jedan je pocinčan, jedan nije, jedan ide do 8 mm, jedan do 7

Zadnje pločice - bokmi pomogo, ružno za vidjeti, sljedeće idu za 5 godina, makar prešao 24 kilometra do tada


Kanalni remen - CVILJENJE JE PRESTALOOOOOO NAPOKON NAPOKON NAPOKON; CIB je dvije pumpe vode promijenio, dva aktivatora i cvililo je. Continental remen za tkaninom preko rebara je sredio stvar!!!!!
Semering poluosovine - slinio je, a sada je počeo baš curiti, bila je lokva na plastici pod motorom; zamijenjen, novo ulje i aditiv, a staro ulje sa plastike se dalo oprati, ali aditiv nije, uhvatio se i ne mrda - jako dobro!



Da, auto je tiši sada kada to više ne cvili, pogotovo na autocesti. Baš se čuje razlika, ludilo!
Ali je i dalje 100 konja i kad ga dignem na 150-160 OK održava, opterećenje motora 57-65%, okretaji oko 4300, no problem nastane kada se netko ubaci pa usporim na 130. Aj se ti vrati na 150 :D
 

Cutac

Prèkaroš
Dobar posao! Samo teraj
Zar si sumnjao? :angel:
Uh, ovi diskovi i ta pločica su baš loše izgledali.

Na 150 se vraćaš na nizbrdici.
Sad auto izgleda drugačije kad se diskovi sjaje iza felgi :D
E da, to je zeznuto
Sad sam nakon 4-5 dana vozio VTS-a. Hebote kad se navikneš na c4 i onda ovo nagaziš u drugoj, ajoj.

Normalan zvuk?
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oMiXlVo5mcA[/ame]

Može netko sa VTi motorom usporediti zvuk sa svojim?
 
Na vrh