C4, 1.4 VTi, by Cutac

Milosh

Test
Sljedeći tjedan bi se komotno moglo na more kakve su vrućine.
Mi smo se prije 10 dana vratili s mora, i to sa sjevera Jadrana (Rovinj). Vrijeme je bilo idealno, toplo ali ne pretoplo (30 max), more super, nema gužve, ma milina.

Meni puno bolje rani početak ljeta ili kraj, nego ove vrućine, ali svako ima svoje.
 

Cutac

Prèkaroš
gdje planiraš ići?
Pojma nemam, možda Opatija, možda negdje južnije.
Ali na kratko, taman malo da se ohladimo od vrućine :grin:

No to je zamisao, ima milijun stvari koje mogu to spriječiti.

A da idem na 7-10 dana(makar je meni 5 uvrh glave) išao bih negdje oko Šibenika. Lijepo more, lijep ambijent, lijepa cesta do tamo i autocestom idem samo od Gornje ploče do Zadra(spust niz Velebit je lakši i sigurniji autocestom).

Meni puno bolje rani početak ljeta ili kraj, nego ove vrućine, ali svako ima svoje.
Ja recimo nemam želju ići na more tokom godine, nego me uhvati kada su ovakve vrućine, želim ono hladno more :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Moja sezona kupanja je zavrsila! More postaje prljavije i toplije, a guzve nesnosnije! Cekam rujan :)
 

Phantom

Drajver
ja sam kraj aprila već se kup'o na Krku :grin:, odlično bilo 5 dana relaksacije, nije bilo vruće ni za dijete baš taman... sada me vuče isto da skočim na par dana kratak off, veliki odmor planiram ionako septembra neki otok Vis, Pag i slično,
a ako budeš blizu Rabca sledeći tjedan pa vidiš crnu makinu ustavi se da popijemo pivo ...:cool:
 

Cutac

Prèkaroš
E pa to je kod Šibenika, ako budem dolje, zovem te :grin:
Jedino ne mogu red bull na srce, osim ako ti se kopa grob :D
 

Doomsday

U prolazu...
Nije, to je kod Splita, ko i Šibenik... :D

Pa ne moramo posrkat sve to, niti tim redom, nešto od toga, ili nešto treće...

:D
 

Cutac

Prèkaroš
Kupljeni i aditivi za mjenjač.

Nadam se da će sljedeći tjedan ići novi diskovi i pločice, novi semering poluosovine, novo ulje u mjenjaču i aditivi i novi kanalni remen.
Da kucnem o drvo i da c4 ostane bez kvara, sljedeći planovi su lanac i ono što cvili pod haubom.
Kada je hladan ne cvili, znači da je ili aktivator pumpe ili ležaj pumpe. Ali i aktivator i pumpa su novi, ne znam koji mu je bog više.
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam kao ti da sam samo na autocesti.
Vozim ga po gradu dosta, ponekad brzo mijenjam brzine(ali ne na silu, samo brze od polako) i eto.
Nikada jos nije zakrcao, ali i dalje se skuplja smece u getribi, a koliko znam, cep nema magnet.
Pred 10000 ili 25000 sam mijenjao i stavio MoS2 i sada ne bih mijenjao da ne mijenjam semering.

A tih 200 kuna na 2 godine za zamijenu je nista, a naskodoti nece.

Sad sam vidio da mi je sjedalo poprilicno zguzvano s lijeve strane. Interesantno, jer uvijek kad sjednem povucem nogu ka sredini da ne stoji na potpori nego uz nju.
 

Milosh

Test
I na našem bivšem C4 I je sjedište bilo katastrofa na lijevoj strani, to im je slaba tačka. Zapravo, bilo je loše na svim C4 koje smo gledali, a na nekima i poderano. I kod nas se kasnije malo poderalo pa sam zamijenio cijelo sjedište.
 
Na vrh