C3 Picasso 1.6 HDI confort by mirda69

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Je,kupljena i instalirana kod tebe u servisu :D
Samo nije ona "automacka" na polugu,već ona na dva šrafa (jeftinija varijanta) i bez ožićenja..trenutno mi ožićenje netreba,jer na prikolici za barku nemam isto-jbat ga,kućna radinost LOLLOL
Ak bu mi trebalo nekad kasnije,jel se da naknadno napravit ?
 

Olaf

New member
Da se kasnije stavit al ide instalacije s kucistem napajanja jer se nesmije spajat na zadnje lampe da glavni komp ne rikne. Onda sam to ja stavljao kuku, jos pitam sta ce kuka i kazu da ce stranka vuc camac


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Hahahahaha..ozbiljno si ti to postavljal ? Kaj nisi izišel videt koji to lik oće kuku bez ožićenja :D
 

Olaf

New member
Rekli su da ce baba vuc camac tak da me nije zanimalo. A i da izlazim za svaku dodatnu opremu koju ugradim nebi stigo radit. Kod nas samo ja ugradujem dodatnu opremu jer kao ja sam to vec radio haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Kaj samo 6 zvućnika,ja ih imam u Berlingu 11,he,he, a ima i kuku,koja služi samo za vuć Citroene A serije bez vozača.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

A kam,kvragu,si ih nametal tolke ?:D
Mene i od ovih 6 furt glava boli,ak se gospoja s menom vozi..:whistling:
 

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Dva u prednja vrata,dva visokotonca gore kod šajbe gdje inaće ima za zvućnike,u zadnjim stranicama u gepeku četri,dva visokotonca na gornjoj zadnjoj konzoli i jedan vufer u prtrljažniku.Jedno pet kanalno i jedno dvokanalno pojačalo,sve negdje 1 kw.Kaj babe ,niš ne zvocaju nego navijaju do daske,tak da je i meni nekad preveć.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Da se prebacimo sim..

Laky,kak si mislil da me buju rušili na tehničkom zbog kuke ?? :wtf:
auto je prvi put regan tak (kuka je uredno upisana) i prešel je tehnički,a da mi nije niko niš rekel,nit pital.. :confused:
 

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Ma nemaš brige,moj stari na Yugu ima kuku kaj je sam napravil i nemre se skinut,upisana je nekad davno i sve ok.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

I na xsari sam imal kuku (doduše s instalacijom),ma mi nigdar na tehničkom ni niko to ni pogledal,a kamoli proveraval dal je sve v redu s strujom :wtf::D
 

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Ja ju na Berlingu imam od prvog dana,tj, od 2002 i tek mi ju lani upisali jer sam moral vadit nove knjižice,jer je ova bila poštambiljana do kraja, i to me tip pital jel hoću da je upiše,ili ne.
 
Na vrh