C3 Picasso 1.6 HDI confort by mirda69

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Pomažu,ali je frka kad se spuštaš s tratoara,pošto su krute,od plastike, lako ih potrgaš.
 

1587 VTS

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Ja ih osobno ne bi nikad stavljao, ni na koji auto. Podsjeti me na one karavane ceskih turista kad sa svojim skodama nakrcanim do plafona i spustenim ko bolid f1 doslovno struzu s njima po asfaltu. A kroz leptir staklo im viri vrh "francuza" :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

ROFLROFL
Ma,i ja nisam pobornik toga,al me ubija ova zmazanoća..nesmem se nigde primit za auto otraga,kolko je zmazan..a i mislim da se kod mene to nebi tak primjetilo jer je auto crni,a i dosta je visok otraga..
 

deda

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Originalne ustvari i nisu zavjesice,više liće na spojler,skoro se ni ne kuže,samo velim pošto su tvrde lako se strgaju ako klocneš kad ideš s tratoara.
 

Olaf

New member
Straznje su ti 267 kuna ali mislim da ih nema, ako se naruce bile bi za tjedan dana tu, mozda i manje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Olaf

New member
To je cijena s pedereom :)
Ista je cijena prednjih i zadnjih. Moram bas vidit ali mislim da imam prednje u firmi, ako hoces posalji mi broj na PM pa ti javim sutra. A pepeljare su ukinute tako da ju moras platit. Ako trebas mogu ti ju nabavit kao poklon ;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Thnx Laky :D
Zasad samo razmišljam o toj opciji..ak se odlučim za to,javim ti ! A ovo za pepeljaru sam ti i rekel-doplata :twisted: al slobodno ti tu kaj imaš za poklon,staviš na stranu pa kad se vidimo se i dogovorimo :p
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Ma,nema veze..pa nigde ne gori :D
a ove s foruma.hr,moraš uputit da pogledaju ovde ;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Je,i meni to ni jasno :confused: Ima preko 700 članova ,a niko tjednima da zucne..nemreš vjerovat ! Baš sam te mislil pitat kaj se to tam dešava,al si me preduhitril :D
sad buju nam ovi "naši" super moderatori lupili žute kartone jer lupamo "off topic" :whistling:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Evo,ubacio još par fotki svog zmaja u "garažu" :wub:,pa ako nekog interesira,nek pogleda :D

ps
trenutno su alu felge dole,jer su zimulje gore,pa ne obračajte pažnju na ove ljeve ratkape :whistling:
 

1587 VTS

New member
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Bilo je i vrijeme, stari ;) Lip autic, a vidim i oprema je nelosa :cool: Za moj osobni ukus jedino bi skinuo onaj plakat HR sa zadnjeg stakla :angel: Vidim, i ti se mozes grijat, a bolja polovica hladit :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Hahahaha..ma to sam morao stavit kad sam išao u "janezland" po zimske gume i felge :D
a što se tiče opreme :aut.klima,alu felge,krovni nosači,autu.svjetla,senzor za kišu,el.podizači, funkcija "follow me home",radio cd mp3 i 6 zvučnika s komandama na upravljaču (na onim ručicama),regulator i limitator brzine,prednji i bočni jastuci i zavjese,svjetla za maglu,hlađeni pretinac ispred suvozača,kožni volan i ručica mjenjača,...netrebam ni spominjat daljinsko c.z.,volan podesiv po dubini i visini,putni komp itd.
E da,i kuka..:D
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Kad smo već kod HR plakata, imaš za kupiti magnetnu "naljepnicu".

P.S. Što si tablice cenzurirao? ;) Da te ne prepoznamo u gradu? :)

E da,i kuka..:D
Samo nemoj tenisku lopticu na nju stavljati. :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C3 Picasso 1.6 hdi confort

Znam da ima tih magnetnih,ma mi je bila "priša" :D kupova je u zadnji tren :surprised:
Necu stavljat tenisku lopticu,neboj se ROFLROFL,ionako je kuka gore samo dvaput godišnje : kad stavljam barku u more,i kad je vadim van ;)
A table sam cenzurira neznam ni sam zašto :confused:,vidio da i drugi rade,pa i ja..:cool:
Znaš onu-kud svi turci,tu i ....LOLLOL
 
Na vrh