C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
To ćemo saznati za par mjeseci. Kolko radim km neće one ni doživjeti drugu zimu :D za ovu budu dobre svakako

Danas sam bio tek naručen za špur i eto riješeno i to. Eibach-ice sam isto mislio skinuti sad kroz zimu, al sam ih ipak ostavio nek još odrade koji mjesec i onda skidanje zauvijek i natrag na originalne opruge idem najviše zbog kolko tolko više udobnosti. Sad ne pogledam ni šrafa tam negdje do travnja. Dalje onda kako bude
 

2mario2

Well-known member
Zeznuo sam se malo. Ipak ima još šrafljenja. Poslat će mi čovjek originalnu pumpu goriva kakvu sam imao da ju stavim pošto ova zamjenska nije nešto baš (glasna je naspram originala i krivo mi pokazuje gorivo). Uz nju poslat će mi i prekidač za otvaranje zadnje haube jer je moj otkazao poslušnost i to se nadam da je samo on, a i poslat će mi kao božićni dar pretinac kod suvozača da i to promijenim
 

2mario2

Well-known member
Kopče koje drže branik na veznom limu su bile puknute, pa sam se malo poigrao sa time i sad sam ga napokon dobio u ravninu



Okvir oko ručice mjenjača je bio puknut, pa sam ga zaljepio i polakirao u plavu boju

 

2mario2

Well-known member
Palo i pranje pošteno malo, pa sutra još iznutra detaljno. I sutra dolazi pumpa goriva, pretinac kod suvozača i prekidač za otvaranje zadnje haube tak da bude šrafanja još. I naručio sam prsten oko mjenjača novi



 

2mario2

Well-known member
Dijelovi su doma. Promijenio sam prekidač za otvaranje zadnje haube i sad opet to radi i zamijenio sam pretinac kod suvozača i njega po prvi put od kupnje auta mogu otvarat/zatvarat

Uz to riknula jedna maglenka odnosno gubi kontakt. Osposobim ju i radi malo i nakon vožnje opet crkla. Sutra opet demontaža obloge kotača da ju nekako pridobijem da ne gubi kontakt više i stavim drugu žarulju usput

Pumpa goriva je originalna stigla, ali ima pukotinu na pipcu jednom sa strane i to moram dati pokrpati da je mogu staviti u auto

Zaboravio sam reči da sam spojio OBD2 danas i pratio potrošnju. Trenutna potrošnja na 60km/h je bila oko 6l, a na 80km/h oko 7l. To je više nego odlično

Slikat ću sutra da vidite da ne lažem

Evo potrošnje. Ja super zadovoljan

 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Našao sam nakon duuugo traženja u kompletu 4 plava pojasa od Saxa koji će ići u moj C2!! To je to sada osim radia što se tiće unutrašnjosti. Gdje god gledao uvijek su bila samo 2, a ići kupovat plavu traku i onda to namatati mi nije bila opcija. Pojasevi su odlični osim što ih treba očistiti

 

2mario2

Well-known member
Onaj osječaj kad nađeš u autu namijenjenom za CIOS sve potrebno za spajanje woofera i pojačala i još zagledaš dva ok zvučnika Kenwood. Ajmo sve vadi van dok je šansa i đabe, a možda nešto i skombiniram s time uskoro

 

Ax boy

Well-known member
Oooo,2mario2 čiji je to plavi Berlingo serija 1 sa plavim pojasevima?Èestitam,citrać svaki uvijek bolje izgleda kada ima zatamnjena stakla hehheh :)
 

2mario2

Well-known member
@bricha ne radi mi pokazivanje na board kompu. To moram isto riješiti ovaj mjesec. Dobro da si me sjetio, hehe

@Ax boy nemam pojma ćije je to. Našao sam preko racing lame to, al to je iz Saxa komplet pojaseva

Sutra budu stakla full crna, pa pošaljem slike. Dalje ću vidjet što bude došlo na red. Prođe zima, pa ću vjerovatno neke gewinde piknut na njega. Rekao sam da možda neću, al ko ga šljivi. Nek pati u podu, hihihihih
 

2mario2

Well-known member
Stakla tamna, wiiiii! Morao je spojler se skidat, al sutra ga ljepim nazad. A sada lagano dalje. Nabavka zadnjih lampi i u crnu foliju kao i prednje maglenke. Tu ću stati sa folijama, pa su u planu neke gewinde nadam se uskoro







 

2mario2

Well-known member
S vremenom možda i bude nešto. Moram polako korak po korak. Al kad završim sa svime što je u planu mnoga će se glava okrenut za C2. Uz moju kad sve zbrojim kolko me bude koštalo i naravno uz uvjet da me žena ne skrati prije za istu 😂
 
Na vrh