C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
Sa kontakt brave je plus koji služi za paljenje i gašenje radia

Ovako. Izgleda da štima sve sad napokon u vezi radia. Treba izaći van iz video playera u glavni meni i nakon gašenja auta i radia, pa opet kod paljenja on zapamti gdje se stalo i ne provrti pjesme bezveze. Tipke sa strane nakon gašenja ostanu još svijetliti, ali nisam sinoć išao gledat jel se gase s vremenom ili ne. Ujutro sad je auto upalio normalno, pa mu onda valjda ne posisa struju tako da je taj dio valjda sad riješen premda razmišljam prihvatiti ponudu od čovjeka koji mi nudi novi zapakirani 2din kinez običan i doplatu za moj android
 

visaluteju

Well-known member
Ja sam jednom tako imao problema sa plusevima na radiju. Nije mi pamtilo da koje je pjesme doslo i nije pamtio podesavanja ekvilajzera. Ispostavilo se bilo da stalni plus (ona struja koja sluzi da se zapamti sat i neka podesavanja uredjaja i stalno mora biti spojeno na aku nevezano za kontakt) i plus koji ima samo sa kontaktom koji sluzi za rad uredjaja (a inace su crvena i zuta zica)u kineza su obrnute u odnosu na evropska auta. Ne sjecam se sad tacno ali ugl ako je zuta u evropskog auta + na kontakt kod kineza je to crvena zica. Na kraju sam samo prespojio te dvije zice tj zamjenio im mjesta i od tad sve ok.


Za lančer preporučujem ovaj:

 

2mario2

Well-known member
Gotovo je već. Ide radio van i mijenjam s čovjekom za običan 2din novi skroz uz doplatu njegovu. Za taj sam barem siguran da bude sve štimalo pošto sam imao takvog prije androida. A kad bude love idem po Joying koji su odlični ili tako nešto i spajat će stručnjaci ga tako da nemam manevre više
 

2mario2

Well-known member
Hahaha

E, da. Skužio sam komplet radio. Ako želim da pamti gdje je pjesma stala moram izaći iz video playera van u glavni meni. Razlog tome je pošto je kineski radio da ostane nakon uzimanja kontakta još struje u njemu i on se gasi nakon recimo 5-10-15min (nisam provjeravao točno) jer kad odmah tipkam nakon uzimanja kontakta onda još prihvati što tipkam, a kad čekam i onda tipkam ne prihvati naredbe više. Ukratko dripac se gasi za zadrškom. Kod paljenja nakon stajanja više ne nastavi sa pjesmom nego prvo otvori Es file explorer, očita usb i onda izađem van i pokrenem video player i pjesma nastavi točno u sekundu gdje sam ju prekinuo kad sam išao u glavni meni

Sad neznam iskreno dal bi ga se riješio ili na kraju ostavio. Problem mi je što imam sa čovjekom dogovoreno i neugodno mi je otkazati
 

Ruske

Active member
za joying iskreno neznam, al eonon imamo ja i jos 3-4 frenda i svi prezadovoljni, ja sam prvi se upustio u tu avanturu i nisam nikad prezalio...nakon mene su poceli frendovi za bmw 3, golfa 6 itd kupovati i super im je...kamerica koja dolazi s njima je SUPER, stvarno sam iznenaden, nema brdo pixela, tako da nije FHD haha, ali skroz je dobra i sta je najvaznije, po noci se dobro vidi, iako nema one senzore, ledice i slicno...imas modele koji podrzavaju volane i tipke, ali dzabe mi to kad sam stavio duboki nedavno :D
 

visaluteju

Well-known member
E svaka ti čast, na osnovu ove slike ćemo za čas naći o kojem se radi!
pa da :) zove se car launcher kao i ostale 2-3-4 koje postoje jedino je raspoznati naspram slike. Ekstra je, nije predzidzana ikonicama, moze se birati izmedju 3-4 teme i moze se birati broj ikonica, moze prikazivati brzinu kretanja / datum i sat, adresu i jos par bas "korisnih" stvari. A ima i screen saver da se zatamni i samo prikazuje sat. Takodje ima ugradjene kontrole muzike unutar teme pa se moze koristiti bilo koji muzicki player u pozadini a saltati muzika bez potrebe da se nanovo ulazi u aplikaciju

al ajd evo da vam olaksam :p
https://car-launcher.en.aptoide.com/
 

2mario2

Well-known member
@Cutac jer nije u bsi-u izgleda aktivirana ta opcija, a km/h sat nije njegov original i komp je mijenjan bio i zato je to tak valjda. To će mi biti riješeno uskoro valjda
 

2mario2

Well-known member
Ja ti isto neznam što i kako se može i funkcionira

Usput, android je izvađen i vratio sam običan 2din natrag. Nemam više volje se zafrkavati sa androidom ovim. Ide u prodaju i kupit ću bolji sa novijim androidom itd

Felge sam danas dao pjeskarit, a sutra ih budem lakirao. Temeljnu i crnu boju sjajnu sam kupio i samo čekam da donese frend špricu i kompresor i nadam se da bude mi barem donekle dobro ispalo. Za ljeto i zimu drugu budem alu felge kupio tako da mi je bitno da barem ovu zimu moje lakiranje izdrži

 

2mario2

Well-known member
Felge su nakon lakiranja užaš. Ukratko: pjeskarene, nisam ih obradio odnosno šmirglao jer nisam znao treba li ili ne, nanio 2 ruke temeljne koja je primila super, pa nanio još 2 ruke crne sjajne drugi dan nakon sušenja i nakon toga se vidi jako onak kora i sve. I boja se na dodir lagano skida sa temeljne na dijelovima gdje je najviše vidljivo to pjeskareno ako me razumijete. Nejdem više to nikad radit bilo to sprejem ili ovaj puta sa kompresorom. Sad kakve su, takve su jer neću sad sve skidat s njih i ponavljat. Hrđave više nisu i kupit ću ratkape da se ne vidi da su loše ispale i amen

Temeljna



Boja



I naravno kupljene nove gume. Taurus, ali bolje nove jeftine nego skuplje rabljene niš koristi. Situacija je takva da za bolje nemam



Kako meni dobro izgleda sa čeličnima. Eto, samo da sam kako treba odradio sve i bilo bi milina



Izdaleka je super, al izbliza katastrofa

 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
ajde bas javi kakvi su ti taurusi, po kisi, po snijegu...zanima me, posto na laguni imam UHP 17ke i nemam nikakve zamjerke. a ljubomorni ljudi pljuju i pljuju...
 

2mario2

Well-known member
Nema problema. A gle, nove su gume i vjerovatno budu dobre sigurno ovu sezonu i drugu dok već tam dalje teško da budu za vozit. Možda se varam, al vidjet ću

Zamijenio sam senzor protoka zraka danas, pa budem vidio dal bude nestalo povremeno zadušivanje prilikom kretanja većinom i to se poznalo najviše dok je auto bio hladan, a manje kad se ugrijao
 

2mario2

Well-known member
@Ruske vezano za gume. Eto kiša pada (nešto malo i kao snijeg) i morao sam sa klincem zbog uha u bolnicu i moram priznati da su Taurus na mokrome i više nego dobre s obzirom da su jeftilen. Al nove su i kak je da je morale bi barem ovu zimu po mokrom i snijegu biti dobre, a za dalje budem vidio
 
Na vrh