C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

Ruske

Active member
ja sam bio primoran natezati po blatu, pa shvatio da nije bas zabavno, a auto blatan po bokovima, kao da sam odvozio santa domenicu :cenzura::cenzura::cenzura:eek:te...
 

2mario2

Well-known member
Mislim da će biti jako malo po boku. Prihvatio sam evo prije sat vremena ponudu za Njemačku i za oko 2 tjedna odlazim. Moram ženu naučit, hahhaha da nebude Blacky zaboravio to raditi dok sam gore
 

2mario2

Well-known member
Nema potrebe. Doći ću ja doma da ga propušem malo. I žena će sad ići polagat tako da ne stoji auto bezveze dok sam gore
 

2mario2

Well-known member
I tako je došlo vrijeme rastanka od mog Blacky-a. Radim u Njemačkoj, žena i dijete idu do jeseni zamnom i auto je stavljen u prodaju. Nemam koristi od njega više nažalost

Za one koje bi interesirao ili znaju nekoga koga bi cijena je 2.702,71€ iliti točno 20000kn. Ova cijena je skoro fiksna. Tko da tolko ili dođe veoma blizu će ga odvest
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sretno s prodajom i još sretnije ti u Njemačkoj ;)
Valjda će i tamo pasti kakav Citroen :D
 

2mario2

Well-known member
Hvala

Možda i bude. Nešto sam gledao one DS3 1.2 mislim da je motor sa 130ks, benzinac sa euro 6 normom. Pa ima Peugeot 308 dizel 150ks ak se ne varam. Naći će se već nešto s vremenom. Možda i ubodem nešto malo žešće tipa 320d oko 2015-2016 godišta, al to moram vidjet kakvi su motori ti novi i da nije abnormalno skupo održavanje
 

2mario2

Well-known member
Auto je zakaparen i drugi tjedan odlazi novom vlasniku. A ja se bacam za 2-3 mjeseca u potragu za Citroenom DS3 dizelašem od 2017. na dalje
 

2mario2

Well-known member
Evo me malo. Nakon prodaje C2 kupio sam Fiat Bravo 1.9 JTD koji je neslavno završio. Njega i 1100€ sam dao i uzeo Punto 1.9 JTDm kojeg sad slažem za sebe. Mijenjam sve što se mijenjati da. Već su kožna sjedala doma, opruge u dolasku, servis, Brembo diskovi i pločice, mapirat ću ga sa sadašnjih 101ks na 130ks itd itd

Od Citroena nisam odustao. Neću vjerovatno kupovat noviji auto jer kad se nešto pokvari ne mislim davati po 500-1000€ za popravak. Mogućnost postoji da uzmem opet C2 VTS i složim kad završim s Puntom
 

Ax boy

Well-known member
Ooo 2mario2 imaš i ti puntića? Koja godina? Moja draga na poklon od starog svećenika dobila 1.2 164 000 2001 godina. Servis radi dečko na moru koji u peugeotu radi. Hahahahahahh Samo kuplung je skup,ostalo kaže nikad ništa rađeno na njemu. Sladak je, jedino ima gume gore neke made in kina stars neke mahh. Uzet ću fuldice jedne ljetne i kvit. Na moru zimske ne trebaju. To je auto za tu. Mogu ti reći, nevjerojatno koliko je jeftiniji za sve od citraća a obožavam ih,u obitelji godinama. Zaljubi se čovjek u maleckog puntića,na drugom mjestu po udobnosti odmah ;) kako tvoj?
 

2mario2

Well-known member
Nisam iskreno znao za taj podforum ni ja, a i dugo me nije bilo na forumu

Ax boy Moj je dizel 101ks, onaj 1.9 jtd multijet, 2003. godina, 280000km (motor kad rikne planiram staviti jači od Brava 140 il kolko ks ima i njega mapirati onda isto)
 
Na vrh