C2 VTR - kupovina i iskustva

miica

New member
Re: C2 VTR iskustva

Ako se ikako mozes rastegnuti jos malo, mogu ti poslati link od jednog VTSa u odlicnom stanju ako nije prodan ;)
A i kasnije ce ti biti drago jer neces imati problema sa mjenjacem.
Moze link da...ici cu pogledati sve, i ova dva na koje sam ja naisla i taj ako nije prodan pa cu odluciti...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ciki vts

New member
Re: C2 VTR iskustva

Imas ti kakva iskustva Tomislava? Pozitivna/negativna sa odrzavanjem C2?

Mislim, kad se vec javljas, barem neka bude korisno.
 

Ciki vts

New member
Re: C2 VTR iskustva

To znam, ali pomozi curi u odabiru, barem napisi sto se sve kvarilo i dal si imala kakvih popravaka/vanrednih servisa oko auta.
Kazem, kad se vec javljas, barem budi korisna. ;)
Da ti kupujes auto, isto bi voljela da ti netko tko ima C2 kaze iskustva iz prve ruke, bila ona pozitivna ili negativna.
 

miica

New member
Re: C2 VTR iskustva

Eto, danas sam bila pogledati tog vtr-a, uzas nad uzasima...jako je los auto...i na kraju je odabir pao na vts-a:

nadam se da ce biti ok:)
hvala svima na pomoci....
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: C2 VTR iskustva

napiši malo više, kaj ti se ne sviđa na VTR...
mi tu volimo čitati časopise, knjige, postove forumašica...
 

deda

New member
Re: C2 VTR iskustva

Kada gledaš VTRa onda probaj prokljuvit od prodavača dali je nešto mjenjano i rađeno na mjenjaću i kvačilu.Ako nije valjao ,onda nije valjao već u garantnom roku,a ima ih koji su prošli sito i rešeto i niš se nikada nije pokvarilo i nikada ni neće.
 

miica

New member
Re: C2 VTR iskustva

Nisam htjela daviti jer ima dosta toga,ali eto...odakle da pocnem...dosli smo u tu auto kucu, docekla nas je neka gospodja, ja sam se unaprijed pripremila sto pitati i sto gledati...auto je bio sav od polir paste,ajde neka nema veze, kao oprati ce ga oni,nisu stigli...sjeli smo u auto, iznutra solidno izgleda, zbilja, nis poderano, nis izgrebano, sasvim ok...e onda smo krenuli od vanjskog izgleda, na krovu se farba pocela ljustit, sa unutarnje strane bunkera pocelo ruzinavit...podvozje trulo, i secer na kraju puknuta susta(feder)...onda sam je trazila servisnu knjizicu za koju je navedeno da je auto ima, jedan servis je upisan, ostalo je kao taj decko doma sam radio(on je 1. vlasnik)i dala mi je papiric na kojem pise sto je promjenjeno i koliko kosta....obican papiric koji sam i ja mogla napisati...kada smo je pitali za tu sustu ako ce oni to promjeniti ona je rekla da je to svega par sto kuna i da si kupimo...i pitala sam je kada je mjenjan kuplung set i da li je mjenjac odrzavan, ona je rekla da to nis nije mjenjano jer se to na automaticima ne mjenja :) eto...
 

C2 VTR

New member
Re: C2 VTR iskustva

I ček ... sad si ti na temelju tog jednog (očito jedinog kojeg si pogledala) groblja od primjerka, generalno zaključila da VTR ne valja :confused: ?
 

deda

New member
Re: C2 VTR iskustva

Ma da, od kad je to VTR automatic i kakve uopće ima veze sa automatikom?Kaj veli da nema kuplung,pa bog te mazo tko ju je postavio da tamo radi,nek prodaje čevape ili grinceg,možda o tom više zna.
 

Ciki vts

New member
Re: C2 VTR iskustva

****te, sad sam vidio da si iz Rijeke, vazna napomena ti je da je u Rijeci najvise razbijenih pa slozenih C2, ima jedan decko u rijeci koji kupuje djelove i slaze razbijene aute, krsine samo takve.
Iz Rijeke nikad ne bi kupio C2, nikad. (cast rijetkim izuzecima)
Mogu ti nabaviti i broj i neke linkove na njegove oglase cisto da vidis o cemu se radi..

A ovo za odabir VTSa se slazem, samo naprijed sto se toga tice.
 

miica

New member
Re: C2 VTR iskustva

I ček ... sad si ti na temelju tog jednog (očito jedinog kojeg si pogledala) groblja od primjerka, generalno zaključila da VTR ne valja ?
Nisam zakljucila da VTR ne valja,vec da TAJ VTR kojeg sam pogledala ne valja...
a posto mi je u meduvremenu upao u kombinaciju jedan VTS,a u petak sam bila u Zg sa tim ciljem da idem pogledati te aute isla sam pogledati i tog VTS-a kojeg sam na kraju kupila:) eto, sada sam ponosni vlasnik jednog lijepog VTS-a:) danas isla po njega...
 

miica

New member
Re: C2 VTR iskustva

Nema ga vise na njuskalu...a u nekoj auto kuci sam ga kupila, od nekog decka iz zg, mislim da radi negdje u nekom citroen servisu...sve smo pregledali, i od jedno 10 sto sam pogledala taj je bio najuredniji...crveni je i ok je...jedino sto mi ide na zivce je sto ima remusa, ne izgleda ruzno,ali mi taj zvuk ide na zivce pa to namjeravam maknuti i staviti normalan auspuh...eto, zaista se nadam da nisam pogrijesila...:)
 

Tonka0559

Member
Re: C2 VTR iskustva

To znam, ali pomozi curi u odabiru, barem napisi sto se sve kvarilo i dal si imala kakvih popravaka/vanrednih servisa oko auta.
Kazem, kad se vec javljas, barem budi korisna. ;)
Da ti kupujes auto, isto bi voljela da ti netko tko ima C2 kaze iskustva iz prve ruke, bila ona pozitivna ili negativna.
Lol daj ne seri.
 

Ciki vts

New member
Re: C2 VTR iskustva

Lijepe rijeci i odgoj, za jednu curu. Stari moj, maske padaju ko ova kisa vani..

I na kraju, nisi curi niti jedan koristan savjet dala, samo si spamala po temi. Bravo.
 

toecutter

New member
Re: C2 VTR iskustva

Evo ja kupio prije godinu dana polovni VTR, voze ga žena i punica i ja tu i tamo.
Auto uzet od prvog vlasnika ( stariji čovjek , invalid ) koji ga je mazio i pazio. Imao je auto 33tkm.
Do sada nikakvih problema, sve radi bez greške. Jedino sam odmah nakon kupnje otišao u servis na reinstalaciju softvera mjenjača ( ponekad nije htjeo u prvu ), od onda sve bez greške.
Autić se vozi normalno i potrošnja mu je po gradu konstantna 7,6 lit. Po otvorenoj cesti, na daljim relacijama 5,5 lit.
Po meni to je odličan auto za žene,gradsku i normalu umjerenu vožnju ...za ganjaže i jurnjavu nikako..osim ako nemaš dubok đep za popravke..
 

veteer

New member
Re: C2 VTR iskustva

Inace evo imam c2 1,6 vtr sada oko 2mj i sve je OK, no prvi dan što mi se dogodilo?

Najednom na parkingu prebacim auto u laganoj parking voznji (valjda 7 na sat pred parkiranje, znači najsitnije moguće kretanje) neće da krene ni naprijed ni natrag...
Motor radi i sve OK, dodajem mu gas, radi ko avion, ali ni naprijed ni natrag da krene...
Prebacim u R i opet isto - nikako da se pomakne.
Palim i gasim auto nekoliko puta - nema promjene...

Èak je bilo signaliziralo nakratko onaj mode za snijeg na kontrolnoj ploči...

Kad sam popizdio jer nije kretao i već sam sebi nalikovao na luđaka na parkingu nabijem mu gas onako zivotinjski pa makar se raspuknuo nasred parkinga i samo onako snazno trzne i kao da odskoči, ali nikako da krene....

Onda tako malo stao i krenuo je nakon sto sam ga drzao ugašenog par minuta...

Poslije se hvala Bogu nije javljalo više.


Jel netko imas takvih iskustava?
 

Ciki vts

New member
Re: C2 VTR iskustva

To ti je taj auto mjenjac, jako je lose izveden i svi imaju problema s njim, gotovo pa ne nevezano za kilometrazu.
Onaj ko kaze da nema problema, laze. Ja garantiram desnom rukom ;)

A ti probaj napraviti update softvera u servisu na zadnju dostupnu verziju, pogledaj u kakvom je stanju akumulator (ako je slab i star promjeni ga jer im niska voltaza smeta) i uplati clanstvo u HAKu.
 
Na vrh