C2 VTR - kupovina i iskustva

Caki

New member
Vidio sam tvoj odgovor C2 VTR da ima netko u Rijeci tko zna reparirat Clutch akuator. Naime nama na C2 VTR sa 250000 km je počeo izbacivat grešku pregrijavanja izvršnog donjeg člana u gradskoj voznji ili pri duzim stajanjima na semaforima.

Preporučili su promjenu kvačila i Clutch aktuatora u Citroen servisu (Ponuda na 7000kn plus ruke) :confused::shock::wtf:

Ja sam nasao novi akuator kvacila na ebay-u iz DE za 200-240€ sa poštarinom plus kvacilo od nekih 800-1200kn https://www.autokreso.hr/autodijelovi/Bez kategorije/sachs-garnitura-spojke-10198959/

Takoder me zanima ako je set kvacila isti za 1.6 VTR i VTS ? Rucni ili automatski mjenjač

Hvala unaprijed.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako hoćeš, javi se Auto Kruni, 091/2550-501

Setovi kvačila nemaju iste kataloške brojeve na VTRu i VTSu
 

Zeljko90bg

New member
Zdravo ljudi, imam pitanje u vezi tempomata. U pitanju je VTS iz 2006 godine koji ima dugme za paljenje temp. kod plejera za muziku, ali mi nije jasno kako ga kontrolisati jer nema rucicu sa leve strane volana a nema ni na volanu. Ako neko zna bilo kakva pomoc bi bila od koristi.. 😀
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vrlo jednostavno… ta tipka nije tempomat, već “limitator brzine”. Za njim pališ zvučno upozorenje na određenoj brzini.
Deset godina sam imao to u C3 i nikad mu nisam našao korist.
 
Na vrh