C-Elysee - Peski "Mrki"

Krky

Lakerski profesionalac
Po meni, jeftinije održavanje i duplo trajnije od diskova..
recite mi da on sa dobošima nebude stal, kad bude trebalo? ;)
ja imam sad 206tkm i otraga sam samo jednom zamijenil pakne i cilindriče, i to na 190tkm.. i do 400tkm sam opet miran.. :cool:
 

webchief

New member
da znas da je jos nisam ni povukao kako sam kupio auto haha. pao ovaj snijeg i non stop ga ostavljam u brzini :D

a nisam mislio da se to meni desava, haha, generalno gledajuci :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ajde nabavil budem jedan par starih diskova 4x108 i stavil ih otraga kao provizoriše između felge i doboša nek se okreču.. :D
U prolječe kad ide ljetna garnitura.. fotke sljede.. :D
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Kad pogledam i vidim bubnjeve straga, a moj Gsa 83 godište ima diskove, mislim...ma ne znam što da mislim...
Ali di je potreba za imat diskove ozada na elysee? Po meni, nigdi. To je malena, lagana auta razmjerno slabe snage di neke jače performanse kočenja, koje pružaju uvik ledeni diskovi, nisu ni potrebne. Samo bi poskupile i izradu i održavanje.
 

Kizokc

Active member
Peski1986 sad se bliži proljeće i ja ti prodajem svoje felge, pogledaj pod temu Oglasnik za gume i felge. Auto bi ti odmah drugačije izledal na 17".:cool:

A hrđavi bubnjevi se nebi ni vidli :thinking:
 

Peski1986

New member


Evo zakaj se ne javljam :D sramota me uopće ovo pokazivati. Iz servisa vele da ne prizanju ništ, a ovo izgleda kaj da si sjednem pred to i plačem se. Nebi rekel ništ da se ne brinem za njega nego da mi stoji negdi i racku svira -.-" Baš sam razočaran s ovime.
 

quadrolg

Member
Ne vidim u čem je problem, jedino ako misliš ovu hrđu , pa to nije niš čudno, nije to sad neka klasa auta nego low budget car,normalno da glavčina zahrđa, zahrđa i na puno skupljim autima da nebi na tome, ispravi me ako ima još nešto kaj ja ne vidim.
 
Na vrh