C-Elysee - Peski "Mrki"

Peski1986

New member
ma u redu je i ovak xD nije mi se za:cenzura::cenzura::cenzura:avalo s tim, ipak, to je samo točka :p kak bi neko rekel, tak rade huligani iz gimnazije xD
 

Krky

Lakerski profesionalac
Meni se ne sviđaju ti modeli felgi, nekak su mi zastarjeli..
sad gotovo svi novi auti izlaze sa alu felgama u kombinaciji poliranog i crnog..
 

webchief

New member
Zamo da ti napisem da sam provjerio u Mostaru, nemaju izolaciju ispod haube, niti se moze naruciti :/.

Na moju sreću za moj elysee neće trebati
 

webchief

New member
Kako sam vidio od moje lade Kaline bi odgovaralo 99%, tacno cu da provjerim kad dotjeram pilu, pa ti javim haha, a ladinu mozes naruciti sigurno, a vjerujem da je i kvalitetnija hahah :D
 

Peski1986

New member
Prva zima, prvi snjeg.

Gume Riken, naručene preko stranice najjeftinije gume, stvarno su odlične, prva im je godina, nove su, ali iznenađujuće su dobre, udobne i tihe.
Kaj se tiće auta, s nekih 13 i pol tkm, po ovoj zimi i snjegu, zadovoljan, trenutno nema mana. Ako tak nastavi, mislim da je ovo bil pun pogodak za mene ;)
 

gule

Active member
Kad pogledam i vidim bubnjeve straga, a moj Gsa 83 godište ima diskove, mislim...ma ne znam što da mislim...
 

Peski1986

New member
Ni meni baš ne leže bubnjevi, ali prije kupovine sam se dobro raspital kaj kupujem i u kaj budem kasnije ulagal i vjeruj mi, već mi se isplatilo ;) pogotovo jer auto kaj sam imal prije je bilo čisto bacanje novci :(
 
Na vrh