C-Elysee Medveščak - zoka1975

sir.Oliver

Well-known member
nije zabranjeno . srušena je obaveza nošenja rezervnih sijalica , pošto kod novijih automobila najčešće nije moguća zamena sijalice na licu mesta . prevashodno mislim na prednje farove , mada kod nekih modela ni zadnja svetla nisu izuzetak . ništa bez demontaže .....
Jel se branik mora skidati samo kad se mijenja to dnevno ili i ostale sijalice?
dnevno svetlo ( DRL ) imaš iznad maglenke ,LED diode ?
 

Mirage

Well-known member
I kod mene je novo dnevno led svjetlo. Greškom sam napisao dnevno zar duga i kratka ne bi trebala biti nešto jednostavno za promjeniti.
 

sir.Oliver

Well-known member
na C - elysée se najčešće samo malo popusti branik , ne skida se sasvim . a ako nemaš sitne ručice i dovoljno iskustva , onda i za zamjenu sijalica u faru .
 

Milosh

Test
Loše rješenje kako god! Inžinjere koji to smisle i direktore koji to odobre treba puknuti po džepu ili radnom mjestu.
 

sir.Oliver

Well-known member
To je poprilicno cesta pojava kod novijih auta
to je danas već pravilo . počelo je to negdje oko godine 2000 - te pojavom škode Fabia .... tri sata sam lomio i savijao ruku na pumpi , kako bih pomogao trgovačkom putniku zrenjaninskog dijamanta . policija mu uzela vozačku , bez kazne , ako promeni sijalicu , vraćaju mu vozačku . katastrofa . izredjali smo sve znane i neznane vulgarizme , dok nismo uspjeli ubosti sijalicu na svoje mjesto . osigurač ( opruga koja drži sijalicu ) je već bio kao dječja pjesmica .... ali uspjeli smo .... i vozačka je vraćena. čak su mu je doneli na pumpu .
 

Milosh

Test
Ajde da bude teško promijeniti, ali da se mora skidati branik, to mi je stvarno debilizam, to bi trebalo zakonom zabraniti.
 

Cutac

Prèkaroš
Ovak izgleda kad ja mijenjam žarulju dugog svjetla.
1623879429406.png

Jebiga, inače uvijek blicam za policiju, ali sa VTS-om nikad :D
Svaki put kad blicnem me trnci prođu :ROFLMAO:
 
Na vrh