C-Elysee by dekiiii

dekiiii

Active member
Drago mi je da si uspio.:aplauz: Jedino ne znam zašto si trebao ponovno memorirati stanice (možda slabi prijem). Uparivanje moba normalno. Nećeš vidjeti nekih velikih promjena na korisničkom sučelju (nije to Windows, gooogl,...) - promjene su suptilne i većinom se radi o ispravljanju nekih sitnijih bug-ova ili optimizaciji rada. Auto industrija ako radi veće "vidljive" preinake to nazove facelifting-om i "nagrade" korekcijom cijene.:D
 

sir.Oliver

Well-known member
memorija mi je izbrisana ( ne znam zašto ) ... i kada sam prvi put upalio radio ... pojavilo mi se na ekranu samo 5 ikona i recimo bila je ikona klimatizacija ( koju niti sam imao , niti sada imam ) nakon par sekundi se sve postavilo na 6 ikona ... kao što je i bilo . kada kliknem , pojavi se verzija 076C . i stvarno nisam primetio nikakve izmene ....
 

dekiiii

Active member
Stigla. :) Sad to treba posložiti, instalirati, proučiti,.....:whistling: a nije bilo vremena.....
Kad se istreniram i naletim na nešto interesantno biti ćete obaviješteni :D :palac-gore:
 

sir.Oliver

Well-known member
Deki , danas me servis totalno " složio " .... svaka jedinica se mora konfigurisati na dato vozilo . sve zavisi od opreme koju vozilo ima ..... znači , teško da će neko pristati da mi konfiguriše jedinicu koju moje vozilo nema ili nije imalo u trenutku izlaska iz fabrike . ja mislim da sam se zasitio citroena .... uskoro ide na " doboš " .... nije vredna vremena i živaca koje sam potrošio tragajući za informacijama .....
 

dekiiii

Active member
Nažalost, mislim da je to digitalna "budućnost" koja nas je sustigla.:( Umjesto auta, vozimo se u digitalnim multi-mega-giga-medijalnim "čudovištima" na kotačima kojima sklopovi međusobno komuniciraju. Što je još gore, sad je u tijeku i tendencija da i vozila međusobno komuniciraju.:mad: Ako ti se to ne sviđa, nema ti druge nego počet se baviti restauracijom oltajmera.;)
 

Cutac

Prèkaroš
Blaženi auti bez puno struje. Recimo da umjesto elektricnog, imaju ventilator na remen. :D
Da od struje imaju plus, minus i uzemljenje, a ne da svaki bog ide prek kompjutera koji se bez problema zbugga. I milijun senzora on kojih pol ****u ne sluzi, samo sluzi da krepaju i da auto pocne srati.
 

dekiiii

Active member
Razlog zašto sam nabavio LEXIU je da se uskoro već ni restauracijom nećeš moći baviti jer za koju godinu i službeno u oltajmere dolaze auti sa ECU, ABS, BSI,... :( Ženin SAXO (da pokucam o drvo) ne radi probleme, ali dva puta bi mi dobro došla. Jednom konektor zatezača pojasa ispod sjedala, a drugi puta pomoćno napajanje centrale zračnih jastuka. A to je i sve (osim ECU) što ima od kompjutera. Neću ni razmišljati što me čeka s mojim kad će imati godina koliko saxo. :thinking:
 
Na vrh