C-Elysee by dekiiii

dekiiii

Active member
Kupljen prije par dana:euforija: u CIB Commercu VG pošto je došlo vrijeme da se obnovi ergela. Osnovne generalije:

Motor: 1.2 PureTech 82 (pošto je 99% gradske vožnje i cca 5k/god.)

Boja: Metalic siva acier (nisam baš lud za svakodnevnim pranjem:D)

Oprema:radio bluetuth 7" ekran +4 zvučnika
16" 3D naplatci
parkirni senzori
svi prozori na struju
središnji naslon

upgrade:unutrašnje osvjetljenje, prtljažnik, tablice i 3 stop u LED-u
zaštitni inox pragovi s logom
stražnja kamera (namontirana i provučeni kablovi-proučavam način
spajanja na 7" ekran:confused:)
čekaju se zavjesice i još neke sitnice....

do sada došao kući (iz VG) i posjetio advent u RI (vidi se na slikama unatoč "Metalic siva acier":zzz::whistling:)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sir.Oliver

Well-known member
nek ti je sa srećom , dugo te vozio i vjerno služio . ja imam sličan tvom .... samo motor sam uzeo 1.6 benzin ..... ako što budeš trebao , slobodno se javi na PP ....
savjetujem ti na ebay kupiti zavjesice ( sva 4 kom ) koštaju do 15€ i sjede ko originali . neće ti toliko bacati vodu i blato na zadnji dio i po vratima . ( lično iskustvo )
 

dekiiii

Active member
Hvala svima na lijepim željama a PP kad nakupim dovoljno postova.
Još par malo boljih slikica (još učim):



 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dekiiii

Active member
Nešto preko 90000. Popusti, ako misliš novčani, se teško dobe na te iznose.:( Ali zato gratis zimske gume, original tekstilni tepisi i 5 god. garancije:angel:
 

zacko

Member
Sretno i puno kilometara bez sarafljenja, mada ako nema sarafljenja onda nije pravi citroen :) . Mozes uz C-Elysee poslikat i plavu strelu?
 

dekiiii

Active member
Evo jedna brzinska plave "strijele" UZ C-Elysee iz arhive. Mada ne znam čemu kad se lijepo vidi u odbojniku i faru na 1. i 2. slici od 26.12.:eek::grin::cool: A što se tiče šarafljenja, pa kaj hoćeš da sav onaj alat u pozadini zahrđavi?;) Treba to s vremena na vrijeme:sise:

Viš´viš´ sad si me sijetil da se i plavac uparkira u garage. Ali nemam fotke, a žena je otišla u šoping i to bi moglo potrajati......
 
Posljednje uređivanje:

dekiiii

Active member
Zanimljive brojke na displeju:vidiga:


Evo konačno i sličica od upgrada
Zadnja vrata:

Prednja Vrata:

Centralno 5W:

Èitamo se 1W s lećom

Prtljažnik 5W:

Stražnjica:

Za kameru nisam još našao (jeftino) rješenje a da se AUT pali s stavljanjem ručice u revers. Za ručno uključivanje na RCCu u video način i multiplikatore video signala valjda znate a to mi i nije neko rješenje.:twisted:
Sir. Olivere ima kod tebe što novo?:confused:
Zavjesice jučer ponovno naručene kod drugog čajneza jer je prvi za:cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:.Doduše, vratio lovu. Al sam zato dobro prošao s zaštitom pragova, jer dobio full refund zbog oštečenja u shippingu.
 

dekiiii

Active member
Kod:
ja nedavno šogorici poručio i za cca 10-tak dana stigle . izašle su je 13,75€ sve četiri .
Po toj cijeni sad i naručio. Nadam se da će i meni stići tako brzo. Vidiš od kad sam čekao onog prvog - skoro bi prošla zima.
 

Doomsday

U prolazu...
Kineski novogodišnji praznici...

Ako nisi naručija prije 31.01. ne očekuj nikakvu akciju, slanje, ništa prije Valentinova...

Valjda...

:D
 

sir.Oliver

Well-known member
ja još čekam svlakač za brisače ... nikako da stigne .... stigle su zavesice , stigle su one male radkapne za alu felne , stigao je punjač za mobitel / kameru u autu ..... sve na vreme , ili čak i malo ranije ....
 
Na vrh