C-Cactus i ostali kaktus koncepti

Dalibor

Dado Tornado
osnovni model će imati ispod 1000kg, i u engleskoj će koštati oko 13 000 funta, osnovni motor će biti 1.2 sa 3 klipa
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
nači za 4x4 sa opremom i poštenim motorom bar 20.000€. Opet nije loše.

Al mene zanima koji 4x4, difovi, blokade... ili je samo na dić se na rinzol ''4x4''
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Da. Morao bih vidjeti cijene i kako ću iduću poslovnu godinu zaključiti. :D Ali, ako bude s ovim cijenama, mislim da ću preskočiti C4 i ići na Kaktus.
 

Dalibor

Dado Tornado
Al mene zanima koji 4x4, difovi, blokade... ili je samo na dić se na rinzol ''4x4''
nemoj me 100%, ali prema info koji sam čuo, neće u njega 4x4.
4x4 biti će razmatran ako bude bilo interesa za nekakvu off road verziju.
do sada je 4x4 bio u c4 kroseru jer je citroen imao suradnju sa mitshubishije...
ako još postoji ta suradnja, ima šansone za 4x4.
pitanje i kako bi išao sa tim malim motorima i 4x4 pogonom...
 

Randy5

Active member
U Auto motor i sportu vele da neće ići hibrid ni 4 pogon.Za sad su planirani benzinac 1.2 i dizelaš 1.6, svaki u dvije verzije odn. snage. Pretpostavljam da naši prenose podatke s njem.tržišta.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super. Neznam čemu onda forsiraju taj off-road look i gumiranu zaštitu sa sve strane ako će već bit nesposoban na terenu.

Valjda da gospođe na parkinzima ne ogrebu auto sa kolicima.

Stvarno neznam za koga i zašto su ga radili... za žene nije lijep, za obitelji - Picasso familija ima više mjesta, sportski nije, za teren nije.
Još jedan citroen za obaranje prodajnih rekorda :D čestitam
 

deda

New member
Ak more Panda iti ko blesava sa pogonom 4x4 i onim motorčekom,zakaj nebi išel ovaj trocilindraš 1,2?Pa Spaček ide bez problema sa 600ccm i 32 ks na sva štiri ,pa Mehari,itd.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
što se te snage/4x4 tiče moram spomenuti vrlo sposobnog terenca Suziki Jimny-a... kod nas se prodaje sa 1.3 motorčekom sa 80 ks, a u Japanu i sa 660ccm 64ks motorom - također 4x4. Al za ono za šta je namjenjen - doboljno. Slične snage su bili i ostali mali đipići... Vitare, Samurai...

Mislim da će podbacit Kaktus u svakom smislu.
 

deda

New member
Valjda bu sa blokirajućim difom kao XTR Berlingo i C3.To je sasvim dovoljno za teren za što uopće taj auto bude služio.Pogon na sva 4 je ionak bez veze na 90% suvova,jer ti auti ni nisu za teren kao terenci,nego samo za preseravanje.
Neznam gdje bi uopće bilo potrebe za većim zahtjevima po kojima može ići bilo koji auto.
 

Randy5

Active member
A da mi svi zajedno kao forum pošaljemo jednu peticiju tvornici za 4x4? :p

Te peticije su tak i tak sad moderne.

Bumperi mi izgledaju dobro samo u nekim kombinacijama boja, a kad razmislim, sretan sam kaj mi je Xsara cijela u boji iako su mi na parkiralištu već prilično ogulili branike i vrata.
 
Na vrh