C-Cactus i ostali kaktus koncepti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dali je pravo ili ne, saznat ćemo... pojavilo se ovo:









Najsumnjivija mi je tanka guma na prvoj slici... obično na te koncepte stavljaju široke, al ajde...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Evo linka sa slikama i videom. Sve u svemu OK, jedino ove gumice, valjda 175, stvarno bodu oči. Lipo je vidit LED glavna svijetla... a unutrašnjost izgleda kaod da se može šmrkom prat, što i nebi bilo loše s obzirom na namjenu. Al ostatak unutrašnjosti nebi funkcionirala u stvarnosti, i na ovim slikama se vidi dosta refleksije na šajbi.





 

ZlatkoC4

Well-known member
meni izgleda kao jeftina kada na kotačima

meni izgleda kao jeftina kada na kotačima
ajde kad sam zaradio palac dolje da dodam da mi ovaka izvedba kaktusa izgleda kao dvje kade na kotačima. klasični kaktus je odličan. a ovo kao što sam rekao.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dalo bi se dobru ideju iz toga izvuć, ako je ko kada i ne pušta vodu :D.
Umjesto klime i gluposti, po ljeti ga napuniš vodom kao bazen, skočiš unutra i laganini se toćaš i kružiš po gradu. Jedino se vrata nesmiju otvarat onda.

Barem se nećeš sljepit sa sicem od znoja heheh

Možda treba stavit onu tablu ''zabranjeno pišanje u bazenu'' za svaki slučaj :grin:
 

vborovic

C5 modifikator
A ovo što se vidi na prednjoj masci, gdje bi kod normalnih automobila bile maglenke (a iste su i na stražnjem odbojniku), su valjda ispusti za vodu koja je u autu, da se brže osuši ... :D ... valjda nema klimu (nema potrebe za cirkuliranjem unutarnjeg zraka), ali možda ima jacuzzi funkciju, pa postoji cirkuliranje unutarnje vode ... :D
 

vborovic

C5 modifikator
Uzeo bih taj auto samo da ga napunim vodom do vrha, i odpelam na tehnički ... pa da vidim ekipu kaj bi napravila ... stali bi na provjeri kratkih svjetala i to je to ... :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Još jedna opcija je, ako je auto nepropustan, da je amfibija. To bi objasnilo i uske kotače, da se smanji otpor u vodi, te da se mogu koristit kao kormila.

A ovi kromirani djelovi što vborovic spominje su možda jet mlaznice za pogon u vodi. Ako ima prednje, znači ima i rikverc. :cool:

Opet odlično, puno bi se po ljeti ušparalo na trajektima i mostovima dok se ide na otoke :D
 
Na vrh