Berlingo XTR by Morski Pas

Morski Pas

New member
He-he, da je Ivan-Domagoj-Hrvoje-Mislav-Tomislav-Andrija Milošević došao na vlast, svi bi morali imati te aparate. :D
Covjece uplasio sam se kad sam vidio koliko je to govn-- prije sam imao onaj kulturni od 1kg, ne znam kud bi s tim cudom.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Divno ti je kolo:palacgore::palacgore::prijatelj:
kad se skupimo na neki skup, sve ćeš da nas provozaš:D:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Kaj si bil na ribičiji u D,Dubravi?:D
kaj se nisi javil kad si kroz KC prošel da se popije kavica?
 

Morski Pas

New member
Nisam na ribiciji bi sam radit ali mi je bilo grehota slikat xtr-a na asfaltu.
Inaće da Smuđ=Donja Dubrava, ali sam sad više u filmu Širokousnih Grgeća, dakle ako ribičija onda Èingi
 

Krky

Lakerski profesionalac
Nisam na ribiciji bi sam radit ali mi je bilo grehota slikat xtr-a na asfaltu.
Inaće da Smuđ=Donja Dubrava, ali sam sad više u filmu Širokousnih Grgeća, dakle ako ribičija onda Èingi

Ajde onda kad prolaziš kroz KC javi se, ja ti delam u Peterancu u la-banu ribičkom dučanu..
pa popijemo po kafu..
 

Krky

Lakerski profesionalac
Fasoval bude kaj se ni tebi ni meni javil!!! :D
A ja delam kak ribički kontrolor... :weeabooface:

Ha ha ha ha:D:D sad si se zmastil, da nam strah u kosti nateraš, kaj nebumo više ribu u bunker trpali:D:D
ne veli se kontrolor već ribočuvar :D
i to se ne dela već volontira za kantu ribe :D
 

Morski Pas

New member
Èestitke na Berlinđu, kako ti se čine gume ?
Meni su ove michelinke koje sam sam dobio s njim prilično loše.
Cine mi se ok, ali auto imam tek 3 dana i napravio sam cca 850 km, odaziv im je dobar jutros na relaciji d2-d42 pa natrag bilo je dosta loše vrijeme vlažno i hladno nisam primjetio nesto loše, inace ja radim puno km, ali mi je stil voznje 80-100 km/h oko 1800 o/min u 5 brzini, pa nemam nekih naglih kocenja ili ubrzanja, cine mi se bolje od Energy Savera kojeg imam na malom autu.
U pon. mi pak stizu zimske narucio sam Eskimo HP, pa cu Latitude tek upoznati iduce godine preko proljeca, i ljeta.
 

Morski Pas

New member
Evo danas ciscenje unutrasnjosti, ispod sjedala vozaca pronasao sam ladicu sto mi je super, ali ispod suvozaca je nema, zna li netko moze li se naruciti jos jedna ladica i koliko bi kostala.
Vidim tj cujem da imam 4 zvucnika, vjerojatno 2 pod vjetrobranom i 2 u prednjim vratima, vidim mjesta za zvucnike iza zadnjih sjedala, zna li netko postoje li i zice, tj. trebaju li se samo staviti zvucnici ili se moraju vuci i kablovi?
 
Na vrh