Berlingo XTR 1.6HDI 92HP by Bilić

Biliæ

vlaj
u servisu su mi pokazali nekakvu nazovi ''preporuku'' iz centrale da se taj problem rjesava zatezanjem nekakve vide..iskreno nakon dva-tri dana opet isti problem. Rekli su mi da ne utjece na sigurnost u voznji-tako da se nisam previse zamarao sa tim lupkanjem. da-uglavnom se to osjeti u mjestu ili pri maloj brzini. Na moga ce zimske kroz koji dan..
drago mi je da bmamma sluzi svrsi ;)
 

liberty

Well-known member
hvala na odgovoru:)
da li je to neka vida na volanu nakon što se skine pokrov/airbag volana ili se nalazi na podvozju?

je služi.....kako stvari stoje ostajem na njoj idućih barem još 50.000 km
jednostavno to je auto koji zadovoljava apsolutno sve moje potrebe
prostorni odnosi tog auta unutar samo 4,50 m dužine su naproso nevjerovatni
a preglednost u gradu je odlčna
 

Biliæ

vlaj
na autoputu neki kamencic dospio u sajbu.. mala tockica ..ali sa obje strane.. fala Bogu na kasku - cini mi se da je sajba oko 6-7 tkn (senzor za kisu)..
 

Zmix

New member
:shock: :shock: :shock:

Bogami, dooobra cena.

Samo da pitam... pored obavezne polise auto osiguranja, da li se u HR mogu posebno osigurati stakla (bez Kasko polise)?
 

Zmix

New member
Ja sam uvek dobro. :)
A to što visi - ne visi, Bogu hvala! :rofl:
Živ, zdrav, dobro jedem, dobro pijem, žena trudna, radim po celi dan, organizujem susrete, plačem za Dalmacijom, Dalmacija plače za mnom, ispek'o sam rakiju, poklao svinje...
Valjda nisam nešto zaboravio. :cool:

Kako si ti?
 

ZlatkoC4

Well-known member
:shock: :shock: :shock:

Bogami, dooobra cena.

Samo da pitam... pored obavezne polise auto osiguranja, da li se u HR mogu posebno osigurati stakla (bez Kasko polise)?
da možeš osigurati stakla na običnoj polici i možeš ih tri puta mjenjati u godini osiguranja. dok na kasku možeš samo jednom.
Ja sam svoja stakla osigurao na običnoj, a imam kasko.

poklao svinje...
to je ona! u slobodno vreme koljem po selu LOL
oj,rakijo krvopijo ljubim tvoje ime a ti veliš vještice u jarak sa njime....
 

ZlatkoC4

Well-known member
ovog na biciklu je:cenzura:gravitacija. :rofl:
a ovog adrugog ako imaš u susjedstvu moraš uplatiti kasko za cjelo susjedstvo.:D
 

Biliæ

vlaj
ajd super da nije onako kako sam cuo.. ali svejedno-dok osiguranje plaća.
Zmile-ja ko puška! Mislio sam da sam za čistu 5icu dok nisam čuo tebe.. -sad sam za +3. ;)
 

Zmix

New member
Moraš se češće družiti sa mnom pa ćeš i ti biti za peticu. :cool:
Inače, letos sam ti prošao kroz Sinj u povratku iz ST u Knin ali sam jaaako žurio. :meh:
Prvom prilikom kada dođem u Dalmaciju (a to će biti... auh, ne smem ni da pomislim kada:hm:) moramo da se vidimo i da popričamo po jednu. ;)
 

Biliæ

vlaj
60 tkm..auto bolji nego na 20..
promijenjeno ulje i filteri..potrosnja se smanjila skoro za litru.. stavljene litnje gume..
zadivi me svaki put kad za vikend trpam opremu za gazu.. morat cu stavit koju fotku..ali kad vam kazem da u njega stane razglas od 7,5 kw, bas amp..stalci,bas..svi kablovi..mikseta..rasvjeta..i jos ostane slobodno suvozacevo misto za pevaljku.. nevjerovatno koliko mi je Berle olaksao zivot. Danas je ostavljen na servisu-promjena šajbe..valjda je ove zime na autoputu neki kamencic odlucio napravit ****ariju. Srica kasko je tu ,pa me nije previse pogodilo.. :angel:
 

Biliæ

vlaj
Pozdrav ljudovi! Nadam se da ste svi živi, zdravi i veseli! Samo da javim da me Berle sluzi bez pogovora.. cca 110tkm!
Na njega će uskoro zimske nakon 5 sezona M. Alpin-4ke. Nekakva preporuka? Razmisljam o Fuldi za cca 510 kn u Vulkala..mozda Nokian cca 590 kn?:confused:
 
Na vrh