AX 1.0 Audace by "kegel"

kegel

Drumski ratnik
Sjedni 5

Tok mijenjanja žaruljica na instrument tabli (ima ih 3 za osvjetljenje)

Znači srednju i desnu žarulju je trebalo zamijeniti, to sam učinio. Sklopim sve skupa niti jedna ne radi.

Opet sve rastavim, sada samo desna radi. U međuvremenu je lijeva pregorjela, tu zamijenim sad pak samo lijeva i desna svijetle :D
 

kegel

Drumski ratnik
Imam problem: desni žmigavac blinka brzo kad pritisnem kočnicu, a kad upalim svjetla onda je kontra efekt. Mase sam sve počistio, ali nije nikakvog rezultata dalo.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

Doomsday

U prolazu...
Jesi gledao što se događa na stražnjim lampama kad stisneš kočnicu i upaljen je žmigavac...?

Kod mene na Cliu nakon određenog broja godina voženja stalno sa upaljenim svjetlom, rastalila se plastika na mjestima spoja mase od pozicije stražnjih lampi... Svašta se događalo kad stisneš kočnicu ili upališ svitla, gorile su krive lampe, ma lajtšou... :D

Kad sam žicom premostio taj prolaz mase di se plastika topila, odjednom mir, sve radi OK...

:cool:
 

kegel

Drumski ratnik
Ma iza je light show na desnoj strani :D Na zimu je isto tako bilo, počiščena je masa i onda je dobro bilo do sad.

Sa masama je sve u redu, nisam primjetio da se rastalilo ili slično.
 

Ax boy

Well-known member
Op op kaj vas muci njofre ? ;) moj spotic ko bebica skoro

Oo i have a idea? Hajmo utrku : Audace vs.Spot ;) autobahn
 

Ax boy

Well-known member
Znam znam vidio sam ali moram vas zafrkavati malo ;P :p. Malo mi kiler curi pa zasad do ne dođe na red u servisu , ujutro nadolijevam ;). Brusenje glave i sve to skupa i onda je tek bombon
 
Na vrh