AX 1.0 Audace by "kegel"

kegel

Drumski ratnik
Mislim da je pumpa goriva otišla, jednostavno sam bez gasa ostao. Sva sreća pa se je to blizu grada dogodilo :D

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

Èitam okolo po forumima, možda je relaj pumpe u pitanju. Zna li možda netko gdje se to nalazi?
 

Ax boy

Well-known member
Ajoj frende a aixic zgleda dobro koliko vidim ha? Moj i nakon promjene svjecica i sređene glave motora cuka kad se zagrije, taj monopoint ludi, dode mi da scupam i motor i sve vanka. I kupim 1,5dizel saxo sa klimom i servom i tako. Godine su tu, ax je vec prestar
 

kegel

Drumski ratnik
Godine su tu, ax je vec prestar
Točno to...

Zna li netko možda ako pumpa ima osigurač možda?

- Relaj sam našao (ne znam kako ga skinuti)

- Provjerio sve osigurače i svi su u redu.

Ima tko vremena možda da mi pomogne? :D platim pivu, ćevape... Tu sam u Zagrebu
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel onaj smeđi relej? Koliko vidim, na konektoru ispod bi trebalo gurnuti okvir naprijed/nazad pa da se oslobode ova dva zubića na boku releja. I onda počupati van.

Osigurač bi morao bit, na Saxu 1.0 je pozicija F9 pod haubom, 10A.
 

Milosh

Test
Prema toj šemi, struju za aktivaciju bi trebao dobijati na dva para pinova. Prvi par su pinovi/nožice 7 i 14, to je za prvi kalem/elektromagnet. Drugi par je 10 i 3, to je za drugi kalem.

E sad, u kojim on slučajevima dobija struju za jedan kalem a u kojim za drugi, to ne znam. Možda uvijek dobija za oba istovremeno...
 

kegel

Drumski ratnik
Hvala na pojašnjenju :) Moguće da je to... Uglavom relay radi, išao sam pumpu kupiti pa sutra ću valjda složiti sve.

Operacija uspjela :D
 

Ax boy

Well-known member
Ooo znaci popravljen i ko nov super, ee da ja prodao svog spota, vrijeme je, prekrasnih 19 godina u obitelji ali eto. Tako da g.kegel, jedan ax manje tu u društvu
 
Na vrh