Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Runner

Member
Baš danas gledao majstora pred Lidlom, kupio ju... Odmah raspakirao, pokušao skinuti kotač, dok sam ja obavio kupnju već ju je vraćao na blagajni :cool:
 

Milosh

Test
Baš čudno, mislio sam da je Parkside tačan u opisima karakterisitka, barem je takvo moje iskustvo do sada (doduše sa samo par alata).

Nego, jesi siguran da nisi dobio primjerak sa fabričkom greškom, možda si trebao uzeti drugi da isprobaš.

Baš danas gledao majstora pred Lidlom, kupio ju... Odmah raspakirao, pokušao skinuti kotač, dok sam ja obavio kupnju već ju je vraćao na blagajni
hehe Prvo ovo iznad napišem pa onda tek vidim ovo.

I dalje me to čudi.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
I kürac. Danas sam ga vratio, nasreću Lidl po tom pitanju ne komplicira.
+1

I ja odmah probal na parkingu, KRRRRRRRRRRR, ne okreće. Proučio još malo doma, mislim si, možda nekaj krivo delam, i ma kakvi.
Vrnul ga danas. Veli mi cura kaj dela na blagajni da im je ovo najviše kaj im se pojedinačno vrnulo od robe natrag osim nekog anatomskog jastuka. :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma ispravan je po svemu sudeći... jednostavno su im neke stvari bolje, neke lošije. Ovaj odvijač je loš.
Uzeo ga je i moj lokalni vulkić pa veli da je slabiji od Wurthovog koji udara na 80nM (ali pravih :D )
 

diegos

Well-known member
400kn u Lidlu, reko ajde, nek se nađe... 300nM odvrtanje, 100nM zavrtanje, taman za kotače.


I kürac. Danas sam ga vratio, nasreću Lidl po tom pitanju ne komplicira.
Uglavnom gövno ne služi ničemu, ne udara niti blizu deklariranim vrijednostima.

Ne kupujte :whistling:
Eno ti ga od ponedjeljka u kauflandu za 300 kn, ali treba ti uticnica, nije akumulatorski :D Pa mozes iskusat srecu :D

...

A niste to probali napunit u slucaju da je baterija bila slaba...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Takvi uređaji, bar kvalitetni, rade ili na 100% ili ne rade, tako da baterija nema ulogu.
A druga stvar je šta taj Lidlov može raditi i spojen na struju, provao sam i tako ali ništa.

Ovaj žični iz Kauflanda mi ne odgovara... ovaj Lidlov sam htio baš radi baterije. Za ostalo imam pravi pištolj na kompresor...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako kome što treba, stranice tipa autokrešo, autodoc i slični imaju maximalne popuste. Jednima je to ''50%'', drugima 25 ali na isto dođe.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kod AutoKreše su svi Valeo proizvodi na akciji... što znači da ima svega i za Citroen. Meni ponudili i ručicu brisača :)
 

Franz

Well-known member
Pozdrav.

Treba mi Multimetar. Koliko ta stvarčica "realno" vrijedi, odnosno do koje love nije ripp-off za tu vrstu alata? Naravno, ne treba mi ništa pro, ali da radi. Nastavno na prvo pitanje me zanima, što mislite, ima li smisla to, radi neke uštede, naručivati s AliExpressa, pa čekati po mjesec dana.

Znam da Lidl to povremeno zna imati na "akciji" u košarama, ali nikad cijenu nisam zapazio.

I hitno mi je i nije mi hitno. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imam dvije, najjeftiniji s eBaya i Lidlovu (100kn mislim). Obje šljakaju, pokrivaju moje osnovne potrebe oko auta. Lidlov jedino više koristim jer je masivan, gumiran, može padati i ležati po svuda bez brige.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Indirektno preko akumulatora sa upaljenim autom, voltaža bi trebala biti, mislim, oko 14.5v
 
Na vrh