5.3.2016. CFH susret

vborovic

C5 modifikator
Link na wikipediju je ok, ali tek s njime se otvara rasprava ...

Market Segment (American English) | Market Segment (British English) | Market Segment (Australian English) | US EPA Size Class | Euro NCAP Structural Category | Euro NCAP Class (1997 - 2009) | Euro Market Segment ... za koju godinu sigurno, doći će do rekategorizacije ... i ono što je za nekoga luxury u jednoj kategoriji, nije po drugij (ne dovoljno precizno) ... pojednostavljeno, svi smo u pravu ... :D

@ Zmix - A kaj da mu radim ... pojavim se sa ozbiljnim autom na susretu, i vidiš kuda to odvede ... :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Fenomenalno :grin:

12 autića 19 osoba starih i novih citraća jedan psa Peugeot ali ljudi su najvažniji u svemu tome i još jednom im hvala na druženju i trudu da se pojave. bilo je kratko ali odlično.

Dogodine čemo ja i deda se udružiti pa u ZG napraviti treći susret sa cjelodnevnim programom. :cool:

Je tako Deda

Vozao sam Antinog slikara i nikako da povuće jedva ga natjera na 100km. nepto mi tu ne štima. vozao sam jednu četvorku ali sa 6brz pa sam tražio rikverc:D

Vozi me vborovic u svom odlikašu malo smo skakutali po kabini ali sve je to u radnom stažu :D

ax iz Rijeke ima sređen motor i urednost kao da je novi :stovanje:

a sad ostali malo o susretu :grin:
 

Zmix

New member
A Zagrebu bi baš trebao jedan dobar i masovan Citroën susret.
Ionako je malo susreta u Hrvatskoj...osim onog u Vinkovcima. ☺
 
Na vrh