5.3.2016. CFH susret

Saks

New member
Jedino su malo nastavci od auspuha smješni...onako kad gledaš ih na autu super izgleda...a kad se sagneš i pogledaš kroz njih onda je malo....kaj je sad ovo? haha
 

vborovic

C5 modifikator
To još nije gotov zahvat, relativno nedavno su stavljeni ... prvo ide kuka ispod odbojnika, a tek onda idem razmišljati kud i kako provući razvod cijevi od auspuha dok vidim što mi ostane ... 3.0 motor, koji ima te nastavke na odbojniku, ima lonac cijelom raspoloživom širinom auta, ali zato nema rezervni kotač ... :D ... moje rješenje bude imalo i nastavke i kotač ... :D
 

markan1000

Well-known member
svakim danom sve više i više mi se sviđaju automatici, nakon vožnje s Vanjom još i malo više :) krasno čupa tih 160 i kusur konja
 

vborovic

C5 modifikator
Obično je rasprava bila da se automatik kvari ... ok, može se i ručni ... da automatici u osnovi ne valjaju, ne bi u USA najmanje 85-90% vozila u prometu imalo automatske mjenjače - tako već 30-40 godina ... i usavršili tu tehnologiju s vremenom... moj je "klasični" automatski, DCS mjenjači su tek nešto (CVT je bio zanimljiv pristup, ali se izgubi draž/osjećaj prebacivanja u veću brzinu) ... ali, svaki za sebe to mora isprobati, da bi vidio kako funkcionira i da li je to za njega/nju ... ali, na bolje se lako prilagoditi, pogotovo kod kreni-stani vožnji po gradu ... :D ... a tih 165 ks i nije baš nešto pretjerano, s obzirom na težinu auta (Xsara 2.0 sa 163 ks recimo i moj, pa usporedi)
 

deda

New member
Ameri imaju automatike već 80 godina.Tamo skoro nitko ni nezna vozit auto sa šaltanjem,to su samo sportski draiveri i trkači.
Pravi automatik i sa redovnim održavanjem je milion puta bolji i izdržljiviji.
Elektro šaltanje je drek,to jedino valja na formuli 1 gdje ionak poslije svake trke sve mjenjaju i rastepaju i važno je samo da izdrži jednu trku,a to u normalnoj upotrebi ne igra,drobi sve živo i šteka,a popravci su skupi ko vrag,tak da ili pravi automatik i ručno šaltanje,sve ostalo je goli racku.
 

Clutch

New member
I meni se svidja karavance, ali mi je cijena malo nepristupacna, a opet za te novce mislim da se moze i klasu bolje auto dobiti sa mozda skromnijom opremom...:thinking:
 

mamut

C5
Donator foruma
skupih 100 postova ali i dalje me ne pušta u taj dio di su slike sa susreta :thinking:

ubiti vidim sad dio ''Fotografije s CFH susreta''
 
Na vrh