Šta bi mjenjali na svom c3 picassu ?

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ti si onda naletio na jedinog "savršenog" :p
Još da ti se stražnji kraj ne maže tolko.. :whistling:
Il sam morti malo manj zahtevni :confused::p:D:D

A za zamusani zadnji kraj :hmmm:..bormeš veeelki minus :p:D
 

ante66

Active member
Samo je metalizirano
mislim da si u pravu , klima hladi za popizdit , smrznu mi se noge.
A sinoc mi palo na pamet sta bi napravio (naravno da necu , bio sam u nekom dobrom raspolozenju). Kazem zeni da bi trebali od naseg "kampera picassa" , stavit zada luftmadrac i jedne zavjese cvjetnog dezena , zada na nosac za bicikle jedan kros motor ono atx , i da bi onda mora bit kricavo zelen.Sterala me u .....!
 

keykey

New member
mislim da si u pravu , klima hladi za popizdit , smrznu mi se noge.
A sinoc mi palo na pamet sta bi napravio (naravno da necu , bio sam u nekom dobrom raspolozenju). Kazem zeni da bi trebali od naseg "kampera picassa" , stavit zada luftmadrac i jedne zavjese cvjetnog dezena , zada na nosac za bicikle jedan kros motor ono atx , i da bi onda mora bit kricavo zelen.Sterala me u .....!
opće nije loše :cool:

imao na xsari atermičku šajbu i kad mi se zdrobila uzeo "klasičnu" jer je bila daleko jeftinija - na kraju smo itekako požalili tu uštedu

da su mi to sada ponudili kao opciju uz nadoplatu sigurno bi uzeo
 

nitrozg

Member
ne znam dali na njima postoji, ali inače je išla serijski i kod peugeota i renaulta uz automatski klima uređaj. Naprijed je odbijala neki plavo-ljubičast odsjaj
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Da, bilo bi definitivno dobro imat šestu brzinu :whistling:


Nego, keykey..jesi više opral taj svoj autobus :confused: dužan si nam neakove slike ak se dobro sećam :hmmm:
 

ante66

Active member
Evo ova "krilca" na vratima prtljaznika su nezgodna.Nekima zbog visine pa lupaju glavom , a meni su bas nekako nezgodna zbog drugih namjena.U prtljaznik sam stavio podnicu i par madraca i naravno da malo vire van aut , ali do doma kao nema veze. Problem je da se onda od tih "krilaca" ne vide stop svjetla i zmigavci. Xpicaso nema sa tim problema.
 
Na vrh