Šta bi mjenjali na svom c3 picassu ?

nitrozg

Member
dal ste sa svime zadovljni, ili bi htijeli da je nešto na Vašem autu:

drugačije riješeno?
lijepše napravljeno?
kvalitetniji materijeli?
bolje opremljeno?
.....
.....:confused:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ja bi ga "nakrkal" sa svom dodatnom opremom kaj se mogla uzet, al da je cijena bila ista :p:D:D

Znači:

-ESP,oni preklopivi avio stolići na zadnjim sicevima,pretinac ispod suvozačkog sica,pretinac u podnici iza zadnjih siceva,preklopivog suvozačkog sica,otvora za skije na zadnjem sicu,navigaciju eMyWay + usb + bluetooth,središnji naslon za ruke naprijed,parkirnih senzora napred i nazad,"mud flaps" iliti blatarice...:p:whistling:

E,da...još bi i ovo dodal







 

nitrozg

Member
Ajde, vas dvoje/troje koji imate C3 picasso tu na forumu da vidimo raspravu!
ima nas sve više, ali svejedno nas je malo. Viš da niko niš ne odgovara.

Ja bi ga "nakrkal" sa svom dodatnom opremom kaj se mogla uzet, al da je cijena bila ista :p:D:D

Znači:

-ESP,oni preklopivi avio stolići na zadnjim sicevima,pretinac ispod suvozačkog sica,pretinac u podnici iza zadnjih siceva,preklopivog suvozačkog sica,otvora za skije na zadnjem sicu,navigaciju eMyWay + usb + bluetooth,središnji naslon za ruke naprijed,parkirnih senzora napred i nazad,"mud flaps" iliti blatarice...:p:whistling:
Pa ti bi sve. EXCLUSIVE

Meni totalno fale pretinci. Uopće ih nema. One na vratima ne brojim, jer osim krpe nemam kaj u njih stavit, a pretinac za rukavice je jedino odlagalište za sve i svašta. A baš i nema mjesta za sve i svašta
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ajde, vas dvoje/troje koji imate C3 picasso tu na forumu da vidimo raspravu! :whistling: :D
A Marko naj tak... viš da ih ima sve više...

Da nebi oni nama pjevali malo vas je, malo vas je ...kice !!!!! :whistling:
Slovima i brojkama,ima nas osam (8) ponosnih vlasnika ovdje na forumu :whistling::D

Tvoj auto bi bio idealan kandidat za emisiju "pimp maj rajd" na MTV-u! :D
:D:D:palac-gore:

EXCLUSIVE
ekskluziv + sve dodatno :D:D
 

nitrozg

Member
Kad sa silom završite, mirisnim sprejem našpricajte!

Dajte stavite par slika interijara, molim - komandni most i te stvari. Ali od svoji auteke ne s interneta. Fala.
moram ga poslikati, nemam sad nikakvih slika, ali budem.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Dajte stavite par slika interijera, molim - komandni most, sjedala i te stvari. Ali od svojih auteka ne s interneta. Fala.
Nsi štel gledet kad smo bili skup,a sad bi slike :confused::p

Nekaj si se ti puno počel raspitivat za piksaća :whistling:..da ni nekaj u planu :confused:
 

Marko

Well-known member
i meni se čini da mu se dopada naša škatuljica. lepi je nema kaj
Gledam C3 Picasso i Berlingača, poradi komocije i HDI motora..
Ali kvragu još me VTS groznica nije pustila i ako bi gdje našel pic-pic Xsaru VTS možda bi nju uzel, a nedaleko mene prodaje jedan lik Xantiu Activu V6! Dileme, dileme... A financijski - noviji auteki (C3P i Berlingo) su dva-tri puta skuplji :whistling::D
 

nitrozg

Member
Gledam C3 Picasso i Berlingača, poradi komocije i HDI motora..
Ali kvragu još me VTS groznica nije pustila i ako bi gdje našel pic-pic Xsaru VTS možda bi nju uzel, a nedaleko mene prodaje jedan lik Xantiu Activu V6! Dileme, dileme... A financijski - noviji auteki (C3P i Berlingo) su dva-tri puta skuplji :whistling::D
znaš kaj, ne znam koliko ga teraš godišnje, ali tolika razlika u cijeni naftaša i benzinca se meni ne može isplatit kroz 10 godina. Tako da niti ne razmišljam o tome da dam 20k kn više.
 
Na vrh