Sidelamp, fog lamp itd faulty - masa stražnjih lampi

Ivan-vk

New member
Re: Info beam Faulty i info indicator faulty??!!

Hehehehehehe-hvala vam svima...danas zovem servis,Auto Èuljak mi je najbliži pa neka ga pretresu i vide...al mi muka od pomisli da božićnica vjerojatno ode na popravak...što se ćevapa i piva tiče ako budeš u ovom kraju najavi se dan ranije i stvar riješena :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Info beam Faulty i info indicator faulty??!!

danas zovem servis,Auto Èuljak mi je najbliži pa neka ga pretresu i vide.
Èuljkov AC u Ceriću dobro kotira. Još nisam čuo ni čitao da je netko imao primjedbi na njihov rad. Èuljak očito zna kako se posao vodi.

Svakako javi što su ustanovili.
 

Ivan-vk

New member
Re: Info beam Faulty i info indicator faulty??!!

pa evo ovako..auto odvežen danas na servis u Auto Èuljak,u Cerić...2 sata bio na dijagnostici i onda slijedi ovo-pišem i smijem se al ajd,ovo su mi ponudili kao rješenje...auto je"alergičan na nešto"-na promjenu temperature,zraka itd...i to onda uzrokuje povremene krive informacije na displayu i očitanje grešaka kojih zapravo nema...promjenili neku lampicu koja košta 5.00 kn(najveca smijurija mi je to)i naplatili sve skupa 110 kn...i kao nije nista opasno,vozite normalno dalje...pa tko je tu lud jbt????!!!!!
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Info beam Faulty i info indicator faulty??!!

auto je"alergičan na nešto"-na promjenu temperature,zraka itd...i to onda uzrokuje povremene krive informacije na displayu i očitanje grešaka kojih zapravo nema.
Doista umjetnička interpretacija problema. :)

promjenili neku lampicu koja košta 5.00 kn(najveca smijurija mi je to)
To je, eto, da mogu reći kako su nešto promijenili. :)

Ukratko, budeš li i dalje imao problema i budu li te ti problemi smetali, morat ćeš vrlo vjerojanto mijenjati ranije spomenuti sklop sa slike. To je moje mišljenje. Gotovo isti problem vidio sam na jednom Pugu 407.

Jer čak i da raskopaš kompletnu elektroniku tog sklopa i izoliraš sektor u kojemu je problem, opet se ne može popraviti. :D Ide zamjena.
 

Ivan-vk

New member
Info-sidelamp faulty

Poštovane kolege, maloprije sam na displeju dobio poruku Info-sidelamp faulty. Malo sam čitao o tome i koliko sam skužio, to bi trebalo biti osvjetljenje tablice? Provjerio sam svu signalizaciju i sve radi normalno. Uključujući i osvjetljenje tablice. Paaa, sam malo sad u zabludi, tj. nemam pojma šta bi to moglo biti. Pomoć? Hvala.

Poruka Moderatora:
Tema već postoji. Molimo, koristite tražilicu prije otvaranje nove teme.
 

Konrad

New member
re: Info-sidelamp faulty

provjeri prednje pozicije, straznje pozicije i osvjetljenje registracije...ako sve radi skini zadnje lampe i pogledaj stopice...
 

RI-C3

New member
re: Sidelamp itd faulty - masa stražnjih lampi

Zadnjih par dana mi piše info faulty sidelamp kad upalim auto.
Sve sam pogledao i izgleda da ne radi osvjetljnje tablice.
Iskreno meni to ni nije toliko bitno, ali morati ću promjeniti jer će u protivnom stalno javljati grešku a to me nervira :D

1587 rekao si da mi se greška neće više javljati ako uplim i ugasim auto sa upaljenim svjetlima. Je l sam te dobro shvatio?
Pa da probam to, ne da mi se mijenjat ta svijetla na tablici jer nisu tolko bitna.
 

RI-C3

New member
re: Sidelamp itd faulty - masa stražnjih lampi

Probao sam danas upaliti auto sa upaljenim svjetlima,ali svejedno mi opet javlja grešku.

Tec,pa htio sam reći da to nisu neka glavna svjetla poput štopova i ovih svih ostalih (rikverc itd).Osvjetljenje tablice je po meni totalna glupost i nepotrebno.
Nema mi druge nego da promjenim žarulje.
 

MaximC3

New member
sidelamp faulty??

Dakle ovako, na srednjem displayu mi javlja gresku sidelamp faulty, ja sam provjerio i prednje i zadnje pozicije, duga i kratka svjetla, zaruljice tablice i sve radi, ima netko kakav prijedlog sta da jos pogledam???

Poruka Moderatora:
Molimo,koristit tražilicu prije otvaranja nove teme.
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Sidelamp itd faulty - masa stražnjih lampi

Kak ono ide?
Ispod volana glavni osigurač, izvaditi na 30 sekundi, ako sam dobro zapamtil:confused:
pa ga vratiš, i to bi trebalo biti to, el tak nekak, dečki?
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Sidelamp itd faulty - masa stražnjih lampi

Siječam se da je Tec znal reći da komp ode u safe mode, ak sam dobro napisal:D
i da ga zna masa kod zadnjih lampi zezati, da im je to bolest..

Evo meni obadve zadnje lampe iz nutra rosne, neki dan primjetil:eek:
moram ih skinut, pa sa fenom malo posušit, ili neku krpu u njih nagurat:D:D
 
Na vrh