Izbornik
Forumi
Nove poruke
Aktualno
Pretraži forume
Nove objave
Nove objave
Posljednja aktivnost
Donacije
Prijava
Izradi profil
Novosti
Pretraži forum
Pretraži forum
Pretraži samo naslove
Od:
Nove objave
Posljednja aktivnost
Izbornik
Prijava
Izradi profil
Nove objave
JavaScript is disabled. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.
Posljednja aktivnost
Novosti
Nove poruke
Posljednja aktivnost
rakonja
je reagirao na
objavu člana MacSlavko
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Tužan
.
Prošlog ljeta je dobio dva uzastopna tretmana ozonom. Nije pomoglo! Počinjem razmišljati o rastavljanju cijele table (a tog posla se...
Jučer u 18:04
MacSlavko
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Prošlog ljeta je dobio dva uzastopna tretmana ozonom. Nije pomoglo! Počinjem razmišljati o rastavljanju cijele table (a tog posla se...
Jučer u 18:02
mali_BB
odgovara u temi
C4 1.6 VTi - mali_BB
.
za taj rad mi je majstor rekao 500e ruke. Zar nije to malo pretjerano?
Jučer u 17:13
Cutac
odgovara u temi
C4 1.6 VTi - mali_BB
.
Jes, sranje kroz gusto granje.
Jučer u 17:02
Cutac
je reagirao na
objavu člana rakonja
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Haha
.
Ma ovdje po ovoj žegi čak ni komarci više ne lete
Jučer u 17:02
MacSlavko
je reagirao na
objavu člana rakonja
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Haha
.
Ma ovdje po ovoj žegi čak ni komarci više ne lete
Jučer u 16:46
mali_BB
odgovara u temi
C4 1.6 VTi - mali_BB
.
nadam se da nije to. Jel se mora cijela armatura vaditi?
Jučer u 16:38
rakonja
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Ma ovdje po ovoj žegi čak ni komarci više ne lete
Jučer u 16:30
rakonja
je reagirao na
objavu člana Cutac
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Haha
.
Ok, kod vas u OS je možda niža vlaga, ali s obzirom na količinu komaraca, pretpostavljam da i nije baš.
Jučer u 16:29
Cutac
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Ok, kod vas u OS je možda niža vlaga, ali s obzirom na količinu komaraca, pretpostavljam da i nije baš.
Jučer u 16:21
rakonja
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Sumnjam na plus 40, ali budem pogledao. Ja stavim ruku prije gašenja,ako piči toplo/vruče, dobro je. Osobno tako, i nikad dosad problema.
Jučer u 16:16
Cutac
je reagirao na
objavu člana tomo100brt
u temi
Xantia Estate 2001. storage pocket/cubby zamijena
sa
Sviđa mi se
.
Da, vidio sam to isto na engleskom jeziku. Piše da ne šalju u Hrvatsku, da ih kontaktiram što sam napravio. Čekam odgovor.
Jučer u 16:15
Cutac
je reagirao na
objavu člana rakonja
u temi
Grand spacetoure 1.6, 120, 2019
sa
Sviđa mi se
.
Koji ono mjenjač, automatik, ili "poluautomatik"! Da nije manjak neke tekučine. Jel baca grešku možda od ECU mjenjača, pa da poništiš...
Jučer u 16:15
Cutac
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Zajebao bi se, probaj. Ugasi klimu i popipaj nakon 5-10 sekundi ventilacijske kanale, bit će potpuno mokri.
Jučer u 16:14
MacSlavko
je reagirao na
objavu člana rakonja
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Sviđa mi se
.
Evo upravo sam zvao prijatelja koji to radi. Kaže da je večinom problem što ljudi nemaju naviku da gase klimu malo prije dolaska na...
Jučer u 16:14
Nove objave
Ova stranica koristi kolačiće. Daljnjim korištenjem naše stranice, suglasni ste da koristite naše kolačiće.
Prihvaćam
Više...…
Na vrh