Zlatkica 2.0 VTS

mengela

Well-known member
Donator foruma
Sretno za vikend! Da mi je blize dosao bi ak nista radi zlatkice bi se isplatilo, vjerujem da je uzivo jos lijepsa! :) pozz
 

Lix

Active member
@mengela ma uzivo je katastrofa, na slikama jos lici na nes :D

Ivane, a neznam sta rec... Valjda nece, profil je dosta debel, ima nekih 10mm, izgleda cvrsto.. Ako pukne iz nase cu narucit da mi nesto svemirsko izliju... Samo sam si problem sa preradom napravio, nemam kako odslepat govno francusko xD

Nebi ni trakice pucale da nisu stalno na suncu vlagi, kisi, pa opet suncu, pa izgnjile pa puknu, konci najcesce, onaj zeljezni profil sta drzi te trakice je od 3mm zeljeza izrezan, zna se skrivit ali u pravilu ne puca... Vidjet ce se sve pa cu vam znat rec
 

2mario2

Well-known member
Ja sam gledao na Wish-u po par kuna plave kuke aluminijske mislim. To bi za svoj uzeo premda neznam kaj će mi, al nema veze :D

Druge godine kad riješim lakiranje se vidimo na CTC-u ;)
 

Lix

Active member
trebao bi i ja xsaru lakirat, kako velim na slikama cak okej izgleda, ma i uzivo, al sta kad ja znam di ima fejlova, a ima ih dosta... jednog dana ce bit ko nova :)
 

2mario2

Well-known member
Na slikama i moj C2 dobro izgleda, al uživo nije tako. Ima sitnica, al i to će biti sanirano. Inaće bi i ja poslao da vidim jel bi upao, al ovako dok to ne riješim nema smisla
 

Lix

Active member
a u planu je od kad se događaj napravio tako da baš želim ić, znam dosta ekipe gore i ovo je super prilika da se malo podružimo, a šta se tiče auta, jbg neznam šta reć, na style natjecanja ne idem, jer nemam šta pokazat, a i ne slažem auto za tu namjenu, iako bi volio da bude "clean" ali nije prvenstveno, bit ce i toga, gore idem isključivo radi druženja, a ovo šta sam dobio "apruv" je samo dodatni + jer mogu doc sa xsarom :)
 

Lix

Active member
Radilo se nesto sitno..

Sun visori su pofsrbani u mat crno kako bi pasali ostatku unutrasnjosti i pretapiciranom alcantara nebu, napokon je i taj projek završen, na nekim mjestima mi se doduse alcantara odljepila ali rijesit ce se, neznam zasto koristio sam i ljepilo i spricu koju mi je posudio tapetar koji se dugo bavi time i radio sam tocno kako je rekao, al nebitno, ocito nedoststak iskustva

Kako to sad izgleda slike su sljedeće:







Pofarbao sam i neke sitnice pod haubom u mat crno, da izgleda sto vise serijski i da malo smirim sarenilo, puno pitomije i oku ugodnije sad izgleda, takoder sam i air feed, mrezicu i ring koji ju drzi pofarbao u mat crno kao sto mi je bio i plan, puno vise oem sada sve skupa izgleda









i za kraj, obzirom da ide ljeto i nadam se da je dosta posipnja cesta skinuo sam i blatarice





Toliko od mene za sada :)
 
Na vrh