Zgodan, a praktičan za pet

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
E, ovo je opremljeni piksać :wub:

Makar bi ja još nametal se kaj ima v ponudi za dodatnu opremu :D:D
 

nitrozg

Member
više manje je ;)

imal sam na autu stakleni krov, koji se i otvarao, ali uglavnom 90% vremena je ona roletica zatvorena, što radi sunca, što radi toga kaj se ni ne sjetiš gledat kroz to. Tako da, po meni, ne treba davati neke nebulozne novce za to.
Prvo bi ti trebalo biti na pameti doplatiti ESP, a ne metalic lak, navi, krov...
 

Oen

New member
Naslov teksta je ok, al samo za najbogatije pakete opreme.. Ja recimo nemam police sa svjetlom na naslonima prednjih siceva, nemam spremista u podnici, ladice ispod siceva, preklapajuci prednji naslon suvozackog sica, onu policu ispred brzinomjera, na cije mjesto dolazi navigacija ako je tvornicki ugradjena..
 

nitrozg

Member
Naslov teksta je ok, al samo za najbogatije pakete opreme..
potpuno se slažem s tobom, u autu jedino mjesto za odlaganje je polica za rukavice. Ono na suvozačevom sicu i u vratima ne brojim jer ni neznam kaj bi u to stavio. Obično ljudi stavljaju smeće od sladoleda, sendvicha, papiriće razne....

Malo me zasmetalo kako auto koji je napravljen kao mali obiteljski monovolumen, na prvom mjestu mu je praktičnost nema mjesta za odlaganje nepraktičnih sitnica i stvari.

Ako želiš od auta kojemu je praktičnost osnovna namjena, da bude praktičan, plati. Kupi najskuplji paket opreme da bi dobio pretinac, policu, otvor za skije ili rupu u podu. Bullshit.

Malo čudno i frustrirajuće.

Drugim riječima... imaš sve za brdo love :cool:
 

ante66

Active member
Auto je zakon , doduse fali polica ispod suvozackog sjedista , naslon suvozaca ne ide vise od 90 stupnjeva unapred i mogao je biti duzi hod suvozackog sjedista unapred.Ostalo je manje vise OK.Polica ima , prakticne jesu .Jos "polica" sam rijesio na nacin da sam nabavio plasticne kadice prikladne velicine i smjestio iza sjedista i ispod zadnjeg sjedista takodje ima mjesta za odlozit sitnice(jastuk za psa, rucnik od psa, takozvane carape za snjig,...).Ne kuzim cemu bi uopce sluzile one police(rupe) u podu.Sve skupa jako dobro.
 

nitrozg

Member
rupa u podu nije ni meni baš bistra. :confused: al postoji pa sam naveo.

Fali mi ispod sjedala, moglo bi ispod oba biti, a nebi prpala tvornica da stavi onima koji već nemaju navigaciju onu policu naprijed. Koji je to trošak????

nego
plaszicne kadice prikladne velicine i smjestio iza sjedista i ispod zadnjeg sjedista
ne kužim di si to stavio?? di je ispod zadnjeg sjedišta??? :confused::confused::confused:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma o čemu vi brijete :wtf: kakav nedostatak pretinaca ??
Imate dosta veliki pretinac za rukavice ( hlađeni)..imate pretince u svim vratima..imate pretinac/policu ispod radija..imate pretinac i ispod mjenjača..imate i one rupe kod i iza ručne za limenke..imate one đepove na zadnjoj strani prednjih siceva..imate i pretince u gepeku sa strane..imate i duplu podnicu u gepeku za odlagat ****arije..

Pa kolko vam više i još tog treba :confused::shock:

A sve ovo ostalo :hmmm: pa to je il u exclusiv opremi il doplata :whistling:



Ko bi vam sve ovo dao u osnovnoj il confort/medveščak izvedbi :confused:
plus još klima..alu felge..krovni nosači.. itd, i to po cijeni od 105 tkn :whistling:
 

ante66

Active member
Ma o čemu vi brijete kakav nedostatak pretinaca ??
Ima pretinaca ko u prici , imam neku plasticnu kadicu (taman taza ispod sica) , stane sve .Bilo bi dobro imat onu ispod suvozackog na izvlacene , ali ni ne treba .:)

A ovu na podu nite ne kuzim , ko ce drzat slusalice u podu od auta? Cemu to sluzi?:shock:
 

Nicol

AK HBT Racing
kakav nedostatak pretinaca? pa ja u saxu nemam di stavit stvari neg u vrata :D a žensko sam :D pa tu ima tisuću i jedan pretinac, al svejedno mi je auto bljak :angel:
 

deda

New member
Jeb.. te silne pretince,nićem ne služe osim skupljanja prašine i da zgubiš stvari.Ja sam pospremil u njih stvari i onda sam slućajno nakon dvije godine kod generalnog ćišćenja ih našao,a raskopal sam kuću tražeći ih.
 
Na vrh