Zgodan, a praktičan za pet

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
al svejedno mi je auto bljak :angel:
Nemoj to govorit sad će biti masovni harakiri vlasnika C3 ****asa :D:D:D

Zake harakiri :confused:
Koleginici se nesviđa..i kaj sad ? Svak ima pravo na svoje mišlenje i ukus,kaj ne :p:D

Uostalom, ima jena lepa "domaća" izreka:

De gustibus (et coloribus) non est disputandum. :angel:
 

ante66

Active member
Kad uguram skuter , ribolovni pribor , luftmadrac , veselje ! A kad ti Mirda zakacis brod na kuku ima da ih sve preselimo na more.Pa nek se smiju nasim ugodnim , brzim ,transporterima:grin:
 

ante66

Active member
ne kužim di si to stavio?? di je ispod zadnjeg sjedišta???
Ispod i iza vozackog sjedista(plasticna kutija -drzim kad idem u ducan smrznute stvari ) a ispod zadnjeg sjedista imas bar 15 cm visine za tutnut kad ides na more-busilicu, produzni , srafcigere ,jastuk za psa,......Ima mista koliko oces.Jedino bi meni dobro dosla ona izvlacna ispod suvozaca, valjda navika (tamo bi u c3drzao upute,metar,gurtne za krovne,Wc papir(ha,ha sta se smijete) , rez zarulje.Onostvari koje ne vadis nikad ali u autu moraju biti.
 

Nicol

AK HBT Racing
sad sam baš bila ispred firme papat gablec i vidim frajera s tim vašim čudom od auta, htjela sam mu reći da je auto bljak al bila sam fina i pristojna:D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
sad sam baš bila ispred firme papat gablec i vidim frajera s tim vašim čudom od auta, htjela sam mu reći da je auto bljak al bila sam fina i pristojna:D
Eto vidiš..ti si jena fina i kulturna mlada dama :aplauz::palac-gore:
 

nitrozg

Member
Koleginici se nesviđa..i kaj sad ?
nekad sam i ja bio kao nikol. Zaluđen sportskim autima i utrkama. Auto ako je imao više od 3 vrata, bio je shit. NIKAD KUPIT. Nekada sam se i ja aktivno bavio auto sportom. Ali sada su se malčice vremena promjenila. Auti koje sam prije vozio a bilo ih je 11 prije ovog (dakle ovo mi je 12.) bili su uglavnom 3 vratne verzije sa puno konja i kojom kobilom, gigantskih okretnih momenata, ccm-a, guma i flelgi (ne tako velike kao ove na antinom.. hehehe :) ), sa manje više praktičnosti ali zato i velikom potrošnjom. Sve su te stvari veselile. Uvijek si malo izdvojen i primječen. Ali koliko je to dobro, stvar je svake individue.
Isto tako c3 picasso mi je jedan od rijetkih koji ima manje od 100KS. Al to mi je sad svejedno.
Kada se oženiš/udaš, kupiš psa, dobiješ na to i dijete, onda su ti sve druge opcije premale i preloše. Probaš C3 picasso, i oduševiš se.
 
Posljednje uređivanje:

maxx

Member
kad se pojavio na tržištu i meni je ce tri pikaso bil tak ružan da sam i ja reko "bljak" :D Zadnji kraj...e njega nisam mogo smislit,ružna svjetla ko noć :D
a sad,da kupujem druga kola C3 picasso bi mi bio na prvom mjestu...drugo mjesto zauzima C4 a treće C3 :D:D :whistling:
 

ante66

Active member
wc papirom ispod sjedala
Samo se ti smijulji , a cim brises naocale , retrovizore,....., Wc papir mora biti obavezna oprema.Pa ti imas malo djete ,sta nocis papirnate rucnike , pa naravno da ti onda fale pretinci.:)
 

Nicol

AK HBT Racing
nekad sam i ja bio kao nikol. Zaluđen sportskim autima i utrkama. Auto ako je imao više od 3 vrata, bio je shit. NIKAD KUPIT. Nekada sam se i ja aktivno bavio auto sportom. Ali sada su se malčice vremena promjenila. Auti koje sam prije vozio a bilo ih je 11 prije ovog (dakle ovo mi je 12.) bili su uglavnom 3 vratne verzije sa puno konja i kojom kobilom, gigantskih okretnih momenata, ccm-a, guma i flelgi (ne tako velike kao ove na antinom.. hehehe :) ), sa manje više praktičnosti ali zato i velikom potrošnjom. Sve su te stvari veselile. Uvijek si malo izdvojen i primječen. Ali koliko je to dobro, stvar je svake individue.
Isto tako c3 picasso mi je jedan od rijetkih koji ima manje od 100KS. Al to mi je sad svejedno.
Kada se oženiš/udaš, kupiš psa, dobiješ na to i dijete, onda su ti sve druge opcije premale i preloše. Probaš C3 picasso, i oduševiš se.
glupost. uopće ne patim na to da sam primjećena, štoviše smeta me to.. al ne volim te kredencaste aute. za familijarne potrebe imam hondu.
a pes se vozi samnom na suvozačkom mjestu i uživa u autima još više neg ja :D
 

skafetin

New member
Samo se ti smijulji , a cim brises naocale , retrovizore,....., Wc papir mora biti obavezna oprema.Pa ti imas malo djete ,sta nocis papirnate rucnike , pa naravno da ti onda fale pretinci.:)
Svaka čast,meni je wc papir ispod sica vridniji od rezervne gume...
A šta kad te uvati da trčiš pred rudu:shock:,,mislim na wc...
Ili papir ili prva pomoć....:grin:
 

ante66

Active member
Da bi bija jos prakticniji ( visina od poda do krova onda ide preko 120 mm) , recimo za ubacit mali skuter , trebao bi skinuti jedan zadnji klizni sic. Ocito na zvjezdaste imbuse ne ide?
 

madmac

Member
Da bi bija jos prakticniji ( visina od poda do krova onda ide preko 120 mm) , recimo za ubacit mali skuter , trebao bi skinuti jedan zadnji klizni sic. Ocito na zvjezdaste imbuse ne ide?
Ja mislim da ti nećeš odustat od ideje da skutera zguraš u Pixu...:grin::grin:
Pa makar ti to zadnje bilo štaš napravit :p
 

ante66

Active member
Kupija sam najmanji skuter da bi stao u auto za na more , evo vec 6 godina skuter mora nije vidio.
Kad sam gleda auto zenska prica ima polica, ima svasta,.... , a kazem oborite sjedista mene zanima samo prtljaznik. Ona u soku kad sam izvadija metar i mjerim..Kazem gospodjo kupujem auto po metru ! Stane bez frke, skoro sam na c3 naguzija ramu na krov,a masinu bi ostavija na moru(imam dvije) sve sam vec slozija . Ne da mi se zezat , u Picassa ide u komadu bez rastavljanja(samo retrovizori).
 
Na vrh