Zatamnjivanje stakla

Dean24

Member
Zanima me gdje i kvalitetno zatamniti stakla , cijena da je neka normala.
Odnosi se na grad Zagreb , zapadni dio grada ako je moguce.
Zatamnio bi sva stakla osim prednjeg + zadnje lampe , ništa previse tamno. čitao sam da se tolerira do 30 % zatamljenosti. Radi se o C4 2008.
Molio bi ako moze savjet oko folija, kvaliteta itd... i ako moze koja slika auta ...:grin::grin: ... Hvala
 

Citru

New member
Lampe nesmijes zatamnjivati, neznam otkud ti tih 30%

straznja bocna stakla i staklo prtljaznika mozes zatamniti

vjetrobran, prednja bocna stakla, prednje i straznje lampe NE
 

vborovic

C5 modifikator
Znači, ono što je Citru napisao stoji ... a sad, koliko ti se bude isplatilo za to jedva vidljivo, ne znam ... dok sa se ja raspitivao davno za to (cca 8 god), full posao je bio oko 2000 kn (folija + rad)
 

pokra89

Well-known member
je li ima itko da zna tko u splitu radi dobro i kvalitetno zatamnjivanje stakala (od b stuba nazad)?
bio sam u kontaktu s njih nekoliko, izabrao sam na kraju ovoga lika za radit stakla, cuo sam da je ok, al najveca prednost mu je sto je blizu meni, svi ostali su van grada pa bih se morao snalaziti za prijevoz https://darkline.fullbusiness.com/g/dark-line.htm
e ono sto me sad zanima, citao sam, i svima je neko potrebno vrijeme cca 3-4 sata, a s njim se dogovorio da auto dovezem u petak 16:00 i kaze da je do 17:30 gotovo. Jel moguce da za tako malo vremena moze sve bit gotovo, ili je u pitanju neki krš od folije i majstora? po ovom slikama u galeriji, ne cini mi se los, a ima stvarno skupih auta koja su kod njeg rađena, pa mi čudno da su svi de*ili i kre*eni pa da kod njeg rade :shock:
 

deda

New member
Kaj će ti,samo si napraviš troška i problema,a ionak više fufe nečeju niš delati u autu,moraš platiti hotel i biti galantan.
 

Franzg

New member
ja sam radio u ONAKO.HR pored Zagreba, i odlično je napravio čovjek, on sam to drži i radi sav posao, doveo sam auto u 8 ujutro a došao po njega oko pol3-3, tak da neznam kak ovaj može tako brzo napravit, možda ako više ljudi radi...
a koja ti je cijena? Ja sam ulovio na akciji 50%, sa 1050 na 600kn, c3 stražnja stakla sam zatamnjivo, dobio doživotnu garanciju na foliju
Baš malo gledam galeriju i tvarno dobre aute rade, mislim da bi trebalo oke bit možda ih je više pa su brži...a i treba pitat koju foliju stavljaju poznanik ima firmu za folije (nije mi on radio, bolju ponudu sam dobio u ONAKU.HR) i kaze da su velike razlike u nabavnim cijenama izmedu različitih folija...i pitat dal ima garancije na foliju/rad
 

pokra89

Well-known member
800 kn je, na 4 mjesta u splitu sam pitao, svugdje je 800, tako da sto se toga tice, cijene su izjedancene. radi sa folijom global (http://www.globalwindowfilms.com) ovo sto sam uspio naci, kazu da je dobra. koliko vidim, llumar je nekako najcijenjenija, i s njom rade ovi iz Kastela, ali tu mi je problem s prijevozom, dok su mi ovi 2 km od stana pa mi je dosta lakse kod njih.
ta galerija me je nekako i navela da izabarem bas njega, plus dobri komentari po netu.

deda, nije stvar u fufama, gotovo je s tim :grin: kad sam trazio auto obavezne su bile zavjesice, medjutim, posto ovaj to nema oprostio sam mu ali sam rekao da cu zatamniti. ne pretamno, bas sam danas jednu c5-cu vidio, i definitivno je pretamno u njega, ali moram. Splitsko sunce je jako :surprised:
prvo sam mislio ovo http://www.team-bhp.com/forum/attachments/modifications-accessories/1222244d1395397184-magnetic-sun-shades-windows-alternative-sunfilm-capture.png, ali odustao sam
 

vborovic

C5 modifikator
@ pokra - Za C5 imaš u ponudi kao dodatnu opremu kod Citroen-a umetke za prozore (sjenila) koja se ubace u otvore (fiksna stakla i zadnja vrata), nije nešto preskupo. A postoje i no-name rješenja, još jeftinija (da ne kupiš preko Citroen-a), pa ih onda možeš staviti samo dok ti trebaju.
 

pokra89

Well-known member
Jel imas link na te citroenove, bilo cro bilo bih, jer ja nigdje ne mogu naći?
Vidim ima na stranici withcar za 900kn plus postarina ove noname. Tocno sam sad u dilemi
 

Franzg

New member
e global folija je i kod mene stavljena :):) ja sam uzeo 30% zatamnjenja (20% većina ljudi uzme, to je tamnije od moje ali mi na moju svjetlu boju nekako po meni to bilo pretamno, ovo mi je taman:grin: ), ali da mi je auto tamne boje išo bi na 20%
 

pokra89

Well-known member
i u mene je siva boja, tako da ne bi pretamno isao. a zar nije veću stupanj zatamnjenja=tamnja boja? u tebe ispada da je tamnije 20% nego 30% :confused:
 
Na vrh