Zaključavanje zadnjih vrata iz kabine

brezC4

New member
Još su Rusi najpametniji,još uvjek delaju Žigulije,kojima je jedina elektronika digitalna čuka na ruci.Vele da nemreju stić napraviti Lada kolko ih se prodaje.

Meni najžešće kad sam bio mali, sjednemo u Wartburga, odemo do mora, budemo tjedan dana, a stari zadnji dan rastavi i opet sastavi motor (a nije mehaničar) i vratimo se i sve 5 hehe
 

deda

New member
Kaj bi bilo isto,pun kufer kojekakvih pumpi,serva asera,senzora ,elektromotora i elektronike koje ni sveti Petar ne kuži,pa popravi kad ti auto stane jer se budala od kompa zblesira.Nekad kad auto nije htel vužgat,klepil si ga šrafcigerom i kladivcem i sam je delal dalje.Svaki kovač u bilo kojem selu ti ga je popravil i išel si dalje.****te ja sam 100km od doma vozil sa podrobljenom getribom i lepo došel doma.Drugi sam dan kupil dva tri zupčanika,nalijal nutra nekog šmira i sve pet još godinama.
 

brezC4

New member
eeeeeeeeeeeeeeee...nediraj te obloge covjece...potrgat ces ili oblogu ili kopce i vidjet ce se da si nesto prtljao pa ti nece priznat garanciju...odi u servis kako Mirda kaze

uglavnom, nakraju je vrlo jednostavno skinuti obloge zadnjih vrata (uspješno obavljeno u vlastitoj režiji: 4 šarafa sa križastom glavom i potegne se obloga prvo od dolje prema van i onda prema gore - tako ne pucaju kopče) i nakraju je ipak bilo da su sajle (na neku foru) iskočile iz kvake.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
jes ti siguran da su krizni sarafi a ne torx?
Aj kaj si našel zajebavat čoveka s šarafima :p..jesul križni il torx,ka da je važno :whistling:
važno je da si je čovek popravil avta :cool::D
 

brezC4

New member
Aj kaj si našel zajebavat čoveka s šarafima :p..jesul križni il torx,ka da je važno :whistling:
važno je da si je čovek popravil avta :cool::D
Ne shvaćam ovo kao za*bavanje. Bitno da iz nekog razloga se nađeš u nekoj pustopoljini i dođe ti da skidaš tapecirung vrata, uzmeš odgovarajući šarafciger :)
 

brezC4

New member
Možda je već neko šerafal po autu,pa je pogubil torxe i metnul križne :whistling:
Moguće, ali manje vjerojatno. Barem tako izgleda. Možda Francuz bio u štrajku pa šarafio samo šarafe taj dan sa križnom glavom, torx nije htio ni pogledati. Iz protesta :D
 

brezC4

New member
Vrag bi ga znal :whistling::D

Neg,reci ti kaj su sajle opale na obadvoja zadnja vrata :confused::wtf:
Yes. Na jednom forumu sam pročitao da se to događa ako se povuče kvaka prejako. I to često se ljudima događalo. Svašta...
 
Na vrh