Zaštita od sunca

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Par puta je pala kiša meni s time... al ništa nije procurilo nutra. Kederi to stisnu i drži.
 

Cutac

Prèkaroš
Tko se u ZG bavi montiranjem Llumar folija na sva stakla?
Da odvezem auto i dobijem ga nazad da se ne zna da je rađeno

Jel se na tehnickom moze samo tako dobiti nova naljepnica za sajbu ako ovu skinem?

Koliko bi cca to kostalo za C segment?
 

Doomsday

U prolazu...
Jel me netko tražio...?

:grin:

Ako želiš drmnit cilo auto, sve prozore uključujući i prednju šajbu, a da se skoro ne primjeti, Llumar Air 80 svugdi i na sva stakla, i dobiješ sasvim zanemarivo zatamnjenje koje se niti ne primjeti, a 43% ukupne sunčeve energije odbijeno...

https://www.aptinting.com/windshield-protection-llumar-air-blue-80/

Uz to, dobiješ i dodatnu zaštitnu na svim prozorima a ne samo na šajbi da se neće rasprsnut u miljun komadića u slučaju sudara...

Samo još moraš riješit nekako da sam ljepiš naljepnice od tehničkog svake godine...

Valjda...

:D
 

Cutac

Prèkaroš
Zasto stavljaju foliju izvana? :confused:

A naljepnice cu lijepiti na screen protector. Zalijepe na screen protector i kada prodjem tehnicki odlijepim protector i stavim novi.

Jel to treba atestirati za sajbu?
 

Doomsday

U prolazu...
Ma to je bezveze slika, imaš folija i načina da se pripremi skroz izvana a onda prenese iznutra... Ne ide folija izvana... Valjda... :D

Ma kakvi crni atest, na prednja stakla, a šajbu pogotovo, po našem zakone NE SMIJE SE stavljat NIŠTA...!

Zato i kažem, cili auto u Air 80 i neće se ni znat da je nešto stavljano...

A naljepnicu od tehničkog, uzmeš široki prozirni selotejp, naljepiš naljepnicu na njega, obrežeš, malo na tkaninu lagano zaljepiš pa odljepiš selotejp da 'popusti' iako je ionako dosta manje ljepljiv od same naljepnice, i onda lipo lagano zalipiš na staklo...

Kasnije lako skinit, neće oštetit foliju... Bitno je jedino da na tehnički dođeš bez naljepnice, i da ti naljepnicu ne stave oni nego ti je daju u ruku, a ti je 'obradiš' i zaljepiš...

Valjda...

:D

P.S. ako staviš screen protector, obavezno se sjeti skinut nalju prije, da ne krene sa strugalicom po njoj...

:D
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino bi bilo malo nezgodno da mu kazem da mi da naljepnicu da ja za lijepim jer imam nedopustenu modifikaciju sajbe. Ako je normalan, ok, ali ako nije...
 
Na vrh