Xsara 1.4 by "deltaint"

deltaint

New member
DAJ MI RECI KAK SI PRIMJETIL DA TI JE PROŠAL ZADNJI MOST, JEL KAJ LUPALO ILI?


Bas kako je kolega rekao, kotaci stoje na krivo i zapinjalo mi je na rupama...
Meni je bio posteno otisao jer ga nisam mogao reparirat pa sam morao uzet polovni...
 

quadrolg

Member
Bas kako je kolega rekao, kotaci stoje na krivo i zapinjalo mi je na rupama...
Meni je bio posteno otisao jer ga nisam mogao reparirat pa sam morao uzet polovni...
Ma meni je još daleko od zapinjanja, razmak između lima i gume mi je preko centimetra
 

deda

New member
Onda čekaj dok se sve ne raspadne pa kada ti se kotači zacvikaju negdje ne cesti,pa ćeš bacit cijeli most i gume i platit šlep službu do mehaničara.
 

deltaint

New member
Ma meni je još daleko od zapinjanja, razmak između lima i gume mi je preko centimetra
ja ti isto savjetujem da odes to rijesit... ja sam kupio auto sa takvim mostom i na kraju me ispalo 3000 kn sa polovnim drugim mostom, da se je ovaj mogao reparirat bilo bi dosta manje... plus ako su ti gume dobre istrosit ce se po krajevima a onda su za bacit...
 

zujo

New member
quadrolg, negdje na Ilovcu ima čovjek koji se bavi reparacijom mostova, mislim da je oko 2 000 kn cijena reparacije i da tip daje garanciju od 50 000 km za reparirani most. Ne znam točno gdje je niti imam broj, to mi je rekao jedan tip s kojim sam razgovarao na poslu nakon što je moj most već sređen, ali eto tek toliko da znaš da i u Karlovcu imaš servisera za te stvari.
 

deltaint

New member
jel netko nedavno prepisivo kakvu xsaru na sebe, da znam na koliko su je procijenili jer idem slijedeci tjedan prepisat auto pa da znam koliko od prilike ce me doc porez
 

Krky

Lakerski profesionalac
Evo da predstavim i svoj auto, xsara 1.4 iz 2000.

Dobio sam ju za sonatu 2.0 jer sam htio manji auto koji manje trosi. Ima atestiran ladni renzo plin. Koliko trosi jos ne znam, napravio tek 100 km sa njom. Otisao joj je zadnji most to odmah idem kod mehanicara da mi se napravi. Ima dosta km, 200tkm. Od opreme imam klimu, podizace, daljinsko, el.retrovizori, alu felge i mislim da je to ukratko to. Eto nadam se da necu imat neke vece probleme sa njom. Nemam sad nekih slika, al stavit cu sad ove 2 koje imam. Ima neki auspuh koji se divlje cuje, al to odmah skidam i stavljam neki serijski. Ima ogrebotina na limu al sredit cemo to...

Daj ovdije neku fotkicu nabaci
 

deltaint

New member
Evo danas je dosao kraj za moju xsaru. Nazalost imao sam prometnu. Razbio kiler,prednji branik, haubu, oba svjetla, vezni lim. Ugrubo to je to, plus neki dijelovi kaj nisam vidio. Face na njuskalu mi samo za te dijelove traze 3000-3500kn, plus lakiranje i majstor, a poslo mi rega istjece u 5. mj mislim da nema isplativosti da ga slazem. Vjerovatno cu ga kopat u dijelove. Eto ako je netko zainteresiran za motor, plin sa papirima, alu 14 sa nove 2 i jako dobre 2 gume, te ostalo nek se javi. I ako imate neki auto diesel do 2500 eura i da je regan slobodno javite. Pozdrav svima. [email protected]

Evo slike da se na kraju i vidi. Pozdrav svima



 
Na vrh