Xm 3.0 V6

mengela

Well-known member
Donator foruma
Tako je imenjače! 😎
IMG-20200915-WA0000.jpg
Post je automatski spojen:

Nego kakva ga crjeva hidraulike muče? Nemoj ga ostavit negdje da čučne radi nekog glupog crjeva, registriraj to! 😊
 

charllie

Active member
Kolega drago,ne sekiraj se zbog cijevi,mislim da se mogu tesko nove nabavit, no uvijek ima rjesenje.Nesto cijevi rezervnih za XM-a imam jos sacuvanih,zatim ima mesingana spojka za stukanje cijevi(odrezes staru i spojis s umetkom),takodjer ima alat za izradu spojeva cijevi bio je nekad 300€ no meni se nije isplatio pa ga nisan uzea.
Inace sam ima 3 XM-a,ljudi koji ih nisu vozili neznaju njegovu vrijednost,mozda je pretjerano reci da mu svabe u toj klasi nisu do koljena ali XM je posebna limuzina sa svojim carima.
 

pokra89

Well-known member
Hahah baš je viđen u Salona mallu u subotu, gledam na zadnjoj klupi litra LHM-a, rekoh jel propišo ili je preventiva u pitanju... :)
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Ja xm-a bez lhm-a u gepeku jednostavno ne mogu vozit, tresem se, znojim se, nervozan sam 😂

Da si bolje pogleda primjetia bi lokvu lhm- ispod njega 😂
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Eto promjenio sam cijev, malo se provoza i taman isprid kuce mi upalio STOP, nema antifriza..izadem i vidim odma kako tece antifriz..
Nisam uspia skuzit di pusta, ne vidi se dobro, negdi ispod usisne grane, ali pocelo je jaka kisa i vitar pa san ga ostavia na ulici..
Mogli bi citroeni malo na hladenje 😂


 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Mislim da mi pusta na cijevi ispod usisne grane, tako da je treba skidat..

Je li zna neko ima li kakav cm S1 24v za dijelove ili motor?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Provjerim pa ti javim 😉
Post je automatski spojen:

Jbg ima motor za s1 12v s lancem i od S2 24V al neispravan 🙂
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh