WRC u Hrvatskoj 2021.

markan1000

Well-known member
Vijest je stara nekoliko dana, a vidim da nitko nije komentirao. Je li moguće da je tako palo zanimanje za WRC? Ili vas ipak takva vijest barem malo raduje, možda nekog i uzbuđuje?

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vidio na puno mjesta, suzdržavam se komentra koliko mogu. U svakom slučaju čestitke ekipi koja je radila na tome, makar ostaje gorak okus u ustima nakon svega. Umrljano na tradicionalan rvacki način.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije mala stvar, na tome ekipa vrijedno radi već godinama. I onda kad je osvanuo članak da konačno dolazi, bio sam oduševljen.
Ipak nisu uzalud godinama tražili i pripremali sve dionice po Istri, studija Pulskog sveučilišta će se ostvariti, konačno će se smisleno proširiti sezona... po prvi put sam pomislio da ćemo stvarno napraviti jedan smisleni korak naprijed :D

I onda je za to sve čuo Bandić, došao u kontakt sa čelnicima WRCa i eto. Imamo start i cilj u Zgbu. Daljnu žuč ostavljam sebi.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Trajati će to dulje od jednog podneva na žalost građana metropole.
A vjerujem da bi mnogi umjesto wrca, žičare i forsiranja snjega na +5 puno rađe vidjeli održavani sustav odvodnje, nove mostove, asfaltirane ceste, uštimane semafore, obnovljen centar...
No politika kruha i igara funkcionira već tisućama godina, Bandić nešto sitno kraće... očito zna šta radi

Dalibor

Dado Tornado
ivan222 ivan222 , prije utakmice sa frncuskom lovren je rekao bolje da su izgradili stadion u zagrebu nego žičaru na sljeme, svaki sportaš forsira svoje, ali sinoć sam odgledao ovaj video niže, i ne zvuči loše... osim ako se i u to ne umiješa UDBA naša sudba

La Marche

Iskreni optimist
Vidio sam i ja odmah, kao i ivan, a razočaranje mi je podjednako, možda i veće, jer sam iz ZG i imam dojam da je ZG (opet?) oteo nešto što mu ne pripada i što ga zapravo uopće ne zanima, onima koji žive za rally i brdo.
Ovaj komentar sa 15:45 je pokazao razinu entuzijazma za auto sport u ZG.

Franz

Active member
Nije mala stvar, na tome ekipa vrijedno radi već godinama. I onda kad je osvanuo članak da konačno dolazi, bio sam oduševljen.
Ipak nisu uzalud godinama tražili i pripremali sve dionice po Istri, studija Pulskog sveučilišta će se ostvariti, konačno će se smisleno proširiti sezona... po prvi put sam pomislio da ćemo stvarno napraviti jedan smisleni korak naprijed :D

I onda je za to sve čuo Bandić, došao u kontakt sa čelnicima WRCa i eto. Imamo start i cilj u Zgbu. Daljnu žuč ostavljam sebi.
Šteta. Istra je kao stvorena za to. Rally i Zagreb ko sise na piletu.
Samo još da WRC svedu na seosku utrku kao što je Ina Delta Rally i dojam je zaokružen.
I to još četvrtkom i petkom u tri popodne da se prca ljude u mozak kad idu doma.

Ruske

Active member
bas me briga gdje je, gdje god treba doc cu, odraditi, uzivati ko svinja i vratit se doma u blokadi i iducih par tjedana razmisljat kako bi bilo da slozim saxa vts za tako nesto...tako bude svaki put nakon svakog poreckog, opatijskog, croatie nekad dok je bila u istri, itd...

Na vrh