WRC u Hrvatskoj 2021.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vidio na puno mjesta, suzdržavam se komentra koliko mogu. U svakom slučaju čestitke ekipi koja je radila na tome, makar ostaje gorak okus u ustima nakon svega. Umrljano na tradicionalan rvacki način.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije mala stvar, na tome ekipa vrijedno radi već godinama. I onda kad je osvanuo članak da konačno dolazi, bio sam oduševljen.
Ipak nisu uzalud godinama tražili i pripremali sve dionice po Istri, studija Pulskog sveučilišta će se ostvariti, konačno će se smisleno proširiti sezona... po prvi put sam pomislio da ćemo stvarno napraviti jedan smisleni korak naprijed :D

I onda je za to sve čuo Bandić, došao u kontakt sa čelnicima WRCa i eto. Imamo start i cilj u Zgbu. Daljnu žuč ostavljam sebi.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Trajati će to dulje od jednog podneva na žalost građana metropole.
A vjerujem da bi mnogi umjesto wrca, žičare i forsiranja snjega na +5 puno rađe vidjeli održavani sustav odvodnje, nove mostove, asfaltirane ceste, uštimane semafore, obnovljen centar...
No politika kruha i igara funkcionira već tisućama godina, Bandić nešto sitno kraće... očito zna šta radi
 

Dalibor

Dado Tornado
ivan222 ivan222 , prije utakmice sa frncuskom lovren je rekao bolje da su izgradili stadion u zagrebu nego žičaru na sljeme, svaki sportaš forsira svoje, ali sinoć sam odgledao ovaj video niže, i ne zvuči loše... osim ako se i u to ne umiješa UDBA naša sudba

 

La Marche

Iskreni optimist
Vidio sam i ja odmah, kao i ivan, a razočaranje mi je podjednako, možda i veće, jer sam iz ZG i imam dojam da je ZG (opet?) oteo nešto što mu ne pripada i što ga zapravo uopće ne zanima, onima koji žive za rally i brdo.
Ovaj komentar sa 15:45 je pokazao razinu entuzijazma za auto sport u ZG.
 

Franz

Well-known member
Nije mala stvar, na tome ekipa vrijedno radi već godinama. I onda kad je osvanuo članak da konačno dolazi, bio sam oduševljen.
Ipak nisu uzalud godinama tražili i pripremali sve dionice po Istri, studija Pulskog sveučilišta će se ostvariti, konačno će se smisleno proširiti sezona... po prvi put sam pomislio da ćemo stvarno napraviti jedan smisleni korak naprijed :D

I onda je za to sve čuo Bandić, došao u kontakt sa čelnicima WRCa i eto. Imamo start i cilj u Zgbu. Daljnu žuč ostavljam sebi.
Šteta. Istra je kao stvorena za to. Rally i Zagreb ko sise na piletu.
Samo još da WRC svedu na seosku utrku kao što je Ina Delta Rally i dojam je zaokružen.
I to još četvrtkom i petkom u tri popodne da se prca ljude u mozak kad idu doma.
 

Ruske

Active member
bas me briga gdje je, gdje god treba doc cu, odraditi, uzivati ko svinja i vratit se doma u blokadi i iducih par tjedana razmisljat kako bi bilo da slozim saxa vts za tako nesto...tako bude svaki put nakon svakog poreckog, opatijskog, croatie nekad dok je bila u istri, itd...
 

Cutac

Prèkaroš
Ja bio.
A onak, zabavno ih je gledati, ali mi je put do i od bio daleko zabavniji.
Krenuli u Smerovišće, panduri zaustavili i vratili, pratili neku lokalku do drugog mjesta. Znači Laguna stara 20 godina, VTS, A4 i i20. A4 i i20 su ostali negdje iza, a ja se trudio pratiti ženu od 50 godina. Stvarno vozi, mislio sam da je skrivena kamera, da je Šebalj u Laguni :D
Popeli se na vrh brda i onda 5 km nizbrdo, strmo. Moje kočnice su bile ful vruće i smrdile su tek kad bi gurnuo glavu u felgu, ali na većini auta, kako prolaziš kraj njih, tako kočnice smrde. Na A4 su toliko tulile da se čulo na 200 metara.
Naravno, WRC se gleda na divlje. Tako smo trčali preko nečijeg dvorišta i završili u močvari. Frend se zaletio, stao u blato i tenisice su mu ostale zaglavljene 30 centi u blatu. Onda se vratio tom istom tipu u dvorište i prao tenisice na potoku. 10/10

A VTS je bio dobar, em juri, em se dobro čuje! I jebeno leži!
Malo mi se pošemerio balans kotača, ali ništa što dva paljenja guma nije moglo riješiti :cool:
 

Cale81

Active member
Ja danas bio, put je prosao lipo, imao sam lokalnog vodica i za njim. stali smo na dobru poziciju. Brzina ispred nas je bila max.
Rekla bi moja pok.Baba 🙏 " a bruji,a juri" 😂😂.
Malo slicica Citroena kad ne mogu priloziti video ili barem zvuk
 

Prilozi

szahtila

Well-known member
Ja danas bio, put je prosao lipo, imao sam lokalnog vodica i za njim. stali smo na dobru poziciju. Brzina ispred nas je bila max.
Rekla bi moja pok.Baba 🙏 " a bruji,a juri" 😂😂.
Malo slicica Citroena kad ne mogu priloziti video ili barem zvuk
Po tvojim fotkama mislim da si bio u ovoj grupi gledatelja
IMG_7080~2.JPG
 

Prilozi

Cale81

Active member
Po tvojim fotkama mislim da si bio u ovoj grupi gledatelja
Da samo nasuprot njih 👍
Mogao bih popodne i do kumrovca, pa da se javim i Jozi Brozi kad sam vec gore🤦‍♂️😂🙋🏿‍♂️
Ovdje smo stali da vidimo most i eventualni skok, ali nista od skokova 🙁
 
Posljednje uređivanje:

Ruske

Active member
odradio petak i subotu. dozivljaj je brutalan, plus ujutro u 530-6 kad prodes brzincem, nikog zivog...
imam snimaka, ali mi zabranjeno kao clanu organizacije dizat dok god ne prode, tj vec sam dignuo, ali na unlisted trenutno, plus cu jos snimka dizat ovih dana, pa cu podijeliti...uglavnom, posto sudjelujem vec 5 godina u relijima po hr, meni je brutalno bilo jedino vidjeti decke iz wrc1 klase, sve ovo ostalo je vec videno, em auti em brzina...ali wrc1 je prica za sebe...
jucer ujutro je neuville izabrao krive gume, kad je prosao pored mene (brzi S zavoj) vidjelo se na oko kako mu bjezi zadnji kraj (meke gume je imao iza) i zato je gubio...
jutros u centru zg se ogier zasio u bmw-a koji ga pretjecao sa velikom brzinom s desne strane i moguce da je to utjecalo na njega, jer zabusava na sljemenu i kumrovcu. imate filmice na 24 sata i fejsu, ugl pobjegao je policiji, jer nema vremena gubiti na zapisnike itd. (10s kazne za svaku minutu kasnjenja na vremensku kontrolu na startu) - po meni cista diskvalifikacija, jer u saobracaju ima iste duznosti i mora pratiti pravila kao i mi svi. prestrojio se odjednom (cini mi se bez zmigavca) iz srednje na stanicu autobusnu, valjda poslikat se s fanovima...

uglavnom, odlucujuci brzinac u 13:15 na htv2

evans 1., ogier -4s, neuville -8s
 

Cale81

Active member
Da samo nasuprot njih 👍
Mogao bih popodne i do kumrovca, pa da se javim i Jozi Brozi kad sam vec gore🤦‍♂️😂🙋🏿‍♂️
Ovdje smo stali da vidimo most i eventualni skok, ali nista od skokova 🙁
odradio petak i subotu. dozivljaj je brutalan, plus ujutro u 530-6 kad prodes brzincem, nikog zivog...
imam snimaka, ali mi zabranjeno kao clanu organizacije dizat dok god ne prode, tj vec sam dignuo, ali na unlisted trenutno, plus cu jos snimka dizat ovih dana, pa cu podijeliti...uglavnom, posto sudjelujem vec 5 godina u relijima po hr, meni je brutalno bilo jedino vidjeti decke iz wrc1 klase, sve ovo ostalo je vec videno, em auti em brzina...ali wrc1 je prica za sebe...
jucer ujutro je neuville izabrao krive gume, kad je prosao pored mene (brzi S zavoj) vidjelo se na oko kako mu bjezi zadnji kraj (meke gume je imao iza) i zato je gubio...
jutros u centru zg se ogier zasio u bmw-a koji ga pretjecao sa velikom brzinom s desne strane i moguce da je to utjecalo na njega, jer zabusava na sljemenu i kumrovcu. imate filmice na 24 sata i fejsu, ugl pobjegao je policiji, jer nema vremena gubiti na zapisnike itd. (10s kazne za svaku minutu kasnjenja na vremensku kontrolu na startu) - po meni cista diskvalifikacija, jer u saobracaju im
Nesto sam krivo natipkao 🤦‍♂️
Htio sam pitati kakva su danas dogadanja na bundeku vezano za WRC
 
Na vrh