VTS by citrusvts

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
E da, uz to što idu na isti konektor, morao sam u servisu aktivirati changer da uopće proradi aux.

Autić super izgleda, ovu kombinaciju stvarno nikada nisam vidio.
Dali je auto bio uvezen izvana ili?
 

Cutac

Prèkaroš
Ti tamo suti i idi brusi releje :D

Kazem da nisam siguran, to sam pred dvije godine radio. Kako god, postoji namjenski aux kabel i trebaju biti dva aux(illiary) ulaza za upaliti u diagboxu. Palis jedan pa probas jesi pogodio.
Jedino sto ti taj ulaz nema pojacalo, morat ces radio drzati na ful glasnoci da ista cujes. Zato sam ja ubacio USB na 3.5mm Bluetooth reciever sa ugradjenim pojacalom, sad je kako treba biti.
 

citrusvts

New member
Zato bih spojio aux u pin koji ie bio ukljucen u ch changer, jer on ne ide u radio nego u pojacalo ispod sica, pa bi tom logikom aux mogao radit na CD source

@mengela prag desni je udubljen na sredini, al nema truleže neke, od ispod je prilocno zdrav. Narucili jedan nozac motora, jednu sponu, jedan krajnik i prednje plocice. Parking senzori ne radi, puse da je zadnji desni fault, al ni ostali ne daju znakove zivota, moram se i s tim za:cenzura::cenzura::cenzura:avat.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma ovo je interna sprdnja s cutacom, nemoj zamjerit 😉
Inače auto je super, nek je sa srećom! Nisam nija sreto ovu konbinaciju! Dobar vikend autić, za šmrdat malo okonjega! Ima li spasa koži na vozačevom?
 

citrusvts

New member
Ovisi koliko je jak player. iPhone prilicno dobar izlaz ima. Ma menii ta ispucala koža nije problem, sjedim na njoj ionako pa se ne vidi:)
https://ibb.co/ykLJB4q
 

Cutac

Prèkaroš
Nema dovoljno dobar, garant. Za ovo ti treba pravo pojacalo. Jedini put kada se moj aux, bez bluetootha, cuo kako treba je bilo sa pojacalom za slusalice.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na RD4 u staroj C3 mi nije trebalo pojačalo. Mislim, moglo se je staviti, ali normalno je šljakalo i ovako. Iphone volumen na max, u Citraću bi bio na 2/3 i taman.
No i pojačalo je jednostavno složiti :)
 

Milosh

Test
Èekaj, mislio sam da svaki VTS ima onaj (*) spojler ko krilo od aviona?

* meni ružan (sklanja se od lidl dizalice koja mu leti u glavu iz pravca Siska :D )
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam uzeo neki Poljski. Valeo je bio cca. 800 kuna, a taj Poljski je bio oko 120, a navodno radi godinama. Moj je sada godinu dana star i sasvim normalno radi, a garancija je 2 godine. Njega mi je preporučio električar koji je na glasu kao izvrstan, kaže da nema potrebe za Valeom.
 
Na vrh