VTS by citrusvts

citrusvts

New member
Ne znam jel tu pravo mjesto za objavu, ali kupio sam nekog VTS-a kojeg cu si sredit za vikend vozilo pa se nadam da cu na ovom forumu dobiti neke korisne informacije i uputstva po pitanju istog. Do tipkanja:)
P.S. Ne znam kako staviti fotku
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pozdrav kolega, ono je bila ''privatna'' tema drugog forumaša... pa evo, sada imaš svoju vlastitu.
Èestitke na kupovini ;)

Slike ti je najjednostavnije dignuti tu:
https://imgbb.com/

Kada ju uploada, ti kopiraš BBcode tu na forum, ponuditi će ti ga u padajućem izborniku ispod slike, nakon uploada
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:D

Pretpostavljam da si vrlo mlad?

Ovo ti je forum, internetski dinosaur. Vjerujem da je nekome zastario, ali ima sve što ti treba.
Osnovni oblik komunikacije na forumu su teme, u kojima registrirani korisnici mogu dijeliti javne poruke.

Sastoji se od podforuma, konkretno trenutno smo u ''Stara linija C''. U njoj se obrađuju teme o svim starijim citroenima koji su imali C u nazivu.
Kategorije se dalje dijele po modelima, ova je u ''Citroen C4'' kako i treba biti.
Tu imaš općenitih tema o ovom modelu, ali i dodatan podforum ''Moj C4'', u kojima vlasnici predstavljaju svoje automobile.

Ja sam, kao moderator, pomislio da je i tebi to želja, pa si dobio ovu posebnu temu, znači ova je TVOJA, tu si šef gazda don.

Brisanje accounta?
Iskreno neznam, nikada se nije pojavilo to pitanje od kada sam tu. Vjerovatno naš veliki vođa to može. Mogu ga probat kontaktirati ako ti je to želja
 

Cutac

Prèkaroš
Vjerovatno naš veliki vođa to može. Mogu ga probat kontaktirati ako ti je to želja
Treba napraviti krug od LHM-a, unutra staviti BSI i zapaliti LHM da ga se kontaktira, a za brisanje accounta treba žrtvovati zadnji most sa Saxa :)
 

Dalibor

Dado Tornado
...ili otići dolje na Mod panel, i kliknut na brisanje korisnika :D
ima ih tamo već više obrisanih :D :D

nego citrus, jesi to kupio onaj vts bez sjedala koji trebao biti slagan za stazu?! iz zagreba je, ne sjećam se više kvarta, mislim da je imao panorama krov
 

citrusvts

New member
Imam 33 godine,14 radim u IT-u, zadnjih 5 iskljucivo front end i user interface, i ova platforma je noćna mora:)

@Dalibor mislim da nije za stazu, vozila ga neka brkata žena zadnjih 5 godina, sin joj ga ostavio kad je odselio. Imao sam namjeru kupiti c2 jer je uvjet bio automatik, al sam naletio na ovog koji je isto automatik, 2,0 hdi, 135000 km, 2007, bež koža, grijanje siceva, nema panoramu koja se otvara ko u DS5, samo stakleni krov, ima JBL woofer u gepeku CD changer u sredisnjem naslonu. Jucer sam ga skupio, uredan auto jako. I dobro ide, nemam osjecaj da je puno slabiji od drugog DS5 2.0 hybrid kojeg imamo doma.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imam 33 godine,14 radim u IT-u, zadnjih 5 iskljucivo front end i user interface, i ova platforma je noćna mora
Pa reci odmah, a ne da lupam po tipkovnici :D

Platforma je, kao i ona na dobrom dijelu današnjih Citroena, stara ali pouzdana ;)

2,0 hdi,
Kolega Cutac, brišemo ''VTS'' iz naziva teme? :D

bež koža
:wub: Kako se drži?

DS5 2.0 hybrid kojeg imamo doma.
Ako budeš imao volje, tu ćemo sliniti za njom
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma sve valja, kolega je alergičan na dizel pa ga malo cimam.

Kako quotaš iz ovog sučelja?
Potežem mišem preko rečenice koju citiram, pa samo ponudi na laptopu. Oduvijek mi je djelovala futuristična ta opcija :D

Za mobitel nije baš, neznam dali pomažu što one aplikacije tipa tapatalk i slično...
 

citrusvts

New member
Evo ide VTS (dizel) na dizalicu da vidimo stanje ispod, cuje se udarac tu i tamo ba rupama pa ce sigurno trebat nešo dolje mijenjat. Usput cu ga zamolit da mi izvadi CD changer iz naslona i sad me zanima da li postoji fora da se taj audio izlaz prenamjeni u AUX, posto auto nema ni usb ni bluetooth. Ne nalazim tu na forumu ništa na tu temu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tu je tema o auxu, sve ovisi koji radio imaš.
Vjerovatno će biti dovoljno kupiti jedan kabel s eBaya i odmah imaš 3,5mm aux. Da se izvesti i usb, bt, ali treba malo više ulaganja :)
 

Cutac

Prèkaroš
Mislim da ga cak ne moras niti prenamijeniti, dovoljno je ustekati aux kabel u odgovarajuci ulaz na padlocku na radiju i upaliti ga preko diagboxa.
Ja sam changer vadio radi prostora, a, ako se dobro sjecam, aux sam ustekao u drugu rupu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na onom mom radiu u C3 koji ima šanse biti isti kao ovaj u C4, aux je išao točno u konektor od Changera :confused:
 
Na vrh