Volvo S60 by Milosh

Milosh

Test
Nekidan montirao zimske gume jer su ljetne (Sava UHP2) nakon 4 ljeta i 44k km počele proklizavati i na suvom asfaltu, pri kretanju kad je volan skroz smotan.
 

Milosh

Test
Otkad su imale možda godinu ili dvije počeli smo primjećivati da mrvicu proklizuju, ali samo pri kretanju sa potpuno okrenutim volanom i samo na mokrom asfaltu. Tako je bilo sve do prije par mjeseci, kad su počele više proklizavati na mokrom a tako pomalo i na suvom.
 

Milosh

Test
Sutra idem na montažu novih ljetnih. Uzeo sam Hankook K125.

Mislio uzeti K135 i onda vidim da su još poskupile i morao bih malo čekati.. Ove su imali na stanju. Uporedim ocjene, K135 jesu bolje u svemu, ali i ove su dobre, i odlučim se na ove jeftinije. Razlika u parama je 65 eura ukupno.

Inače, zima prošle na zimskim Hankook, odlične.

Radio mali servis na 173 hkm..

Opet me zeza jedna šolja amortizera (opruga zapinje po donjem nosaču kad motam), a ima godinu i po kako sam ih zamijenio i stavljene su tada nove Sachs.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ventus prime 3 je odlicna guma,neces se pokajati vjeruj.Nego koja je sad cijena?ja planiram uzeti Kumho PS71 nasao za 205KM/kom
Meni je recimo Ventus Prime 3 jedina guma koja je dobila bruh. Vjerovatno slučajno, ali eto.Istina nju jedinu nisam osobno kupio, več sam ih dobio sa Alu felgama od prijatelja, a bile su vožene samo jednu sezonu. Inače uvijek uzimam neki model koji je u samom vrhu ADAC-ovog testa guma!Za snijeg sam bio oduševljen Vredestainom Snowtrack 3,a ljetne su mi bile najbolje Pirelli Cinturato P6
 

Profiler07

Well-known member
Ja sam na Mich Alpin nove uzeo nije im bilo 10dana 2gume dobiju gute.Zasto ne uzimas 225 sirinu?bolje lezi na putu,212KM je dobra cijena obzirom kako je sad sve otislo u tacku.Ja cu probati sa Kumho PS71,imam na C4 Kumho HS51 i prezadovoljan sam
 

Milosh

Test
Ipak će biti K135..

Išao danas na montažu i stavili jednu gumu, ja pogledam sedmicu proizvodnje a ono 1621. Prigovorim za to a oni me upute na prodaju da se dogovorim. Nisam pitao, moja greška, a nisu mi ni sami to rekli. Vratili mi pare i vratili zimske na auto a naručili K135..

Zasto ne uzimas 225 sirinu?
Zato što su na njemu fabrički 215.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ipak će biti K135..

Išao danas na montažu i stavili jednu gumu, ja pogledam sedmicu proizvodnje a ono 1621. Prigovorim za to a oni me upute na prodaju da se dogovorim. Nisam pitao, moja greška, a nisu mi ni sami to rekli. Vratili mi pare i vratili zimske na auto a naručili K135..



Zato što su na njemu fabrički 215.
Ja kad uzimam,samo ako ih imaju na licu mjesta da mogu provjeriti DOT!Ili da mi garantiraju da stižu najnovije!Internet akcije u pravilu uvijek stariji DOT,i nikad nemogu kao provjeriti,oni su kao samo prodaja....,a roba je negdje drugdje!Ili govore da to nema veze.Ako nema,neka mi daju najnoviji datum:)
 
Na vrh