Visina snopa svjetala

tomica0308

Well-known member
Ja tamo opce nemam nikakvu instalaciju,samo je zelena prozirna plastika i utor za sijalicu al nema nikakvih zica

evo novosti, opet rasturio sve, kupio nove sijalice zamijenio oba dvije na konzoli od grijanja, probam- opet neradi :oops: , onda probam sve osigurace opet ispitati sve dobro, e onda uzmem u ruke kontakt sprej i sve zive kontakte sprejam i masu ma sve :D i sve zice malo cukao kod osiguraca u motornom prostoru, ajde idem probat jer sam mislio ak nece proradit otpojio bi aku na cijeli dan :D i vidi radi :eek: , cak i podesavati visinu mogu, danas mojoj sreci nema kraja, za rucak cu jesti jaja (salim se, rostilj se pravi :grin: ) :D :cool:
To je to za sad od problema, do iduceg problema nadam se ne tak brzo. :weeabooface:
 

tomica0308

Well-known member
Izgleda da je, a i u motornom prostoru ispod onog od usine cijevi je masa neka, sva je zahrđala, malo ju samo scimao i kontakt sprejom nabrizgao, mozda je to bio problem, al ja mislim da bi jos nesto crklo onda, nebi ta masa bila samo za to.
 

ZlatkoC4

Well-known member
To je to za sad od problema, do iduceg problema nadam se ne tak brzo.
drago mi je da si se riješio gremlina. i to sredio.
inaće takve stvari ako tko bude imao sl. tebi treba ponavljati i probavati svaki ovaj tvoj redosljed pojedinačno.
ti i sad ne znaš što je bilo jer nisi ponavljao postupak provjere dali radi npr poslje cimanja nekog kabla. već si sve procimo nasprejo proradilo ali poslje čega?

Iako je najbitnije da to sve skupa sada radi.
 

tomica0308

Well-known member
Prvo zamjenio sijalice kod regulatora pa probao i nista nije radilo,pa sam naspricao konektore od regulatora visine nije radilo,pa opet provjerio osigurace i mrdao zice u kabini ispod volana opet nije radilo,pa zatim krecem u motorni prostor vidit opet osigurace sve super,onda onaj cijeli snop zica sto ide iz kutije osiguraca prema kabini lagano scimao i sve mase sto su pricvrscene na karoseriju mrdao i konakt sprejom nasaftao(taj sprej je skoro isti ko onaj cistac kocnica,osusi se) ,ajde idem probat mozda radi, ak ne idem aku otpojit na cijeli dan,i vidi gremlina radi :)
 

tomica0308

Well-known member
i to sto kazes, izgleda da je vidio buzdovana i macetu u garazi na zidu (stari je kovač pa dok mu je dosadno radi svasta :D ) pa sam ga istjerao iz auta za sve vjekova :grin:
 

tomica0308

Well-known member
hahah za to imam psa mali bigl, nekad i mene napada neznam zakaj, a nekad me obozava, na primjer kad nesem kost :grin: , al inače opasan oce lanc otrgnut, dobro dosta off topica. :D
 

Cutac

Prèkaroš
Hahaha bar ti neće kotače skinuti sa auta :D
Tak su mojoj baki krenuli u dvorište po neki štednjak, ali kad su vidjeli bernandinca od 100 kila, reko' ne treba štednjak, pusti nas da živimo :D
 

pantheon

New member
I ja sam cackao osigurace i svi ok, pa sprejem kao ti i opet nista, i onda nadjem tu *ebenu zarulju izgorenu i zamijenim je i nista, kroz 10 min, vsina snopa radi...
 

gospodinMO

New member
Mozes li mi slikati taj dio sto si zadnji prskao sa kontakt sprejem to gdje ti je zardjalo ? Sad sam sve odradio i sad mi bljecka dva puta zaredom i dugme esp i za farove i opet nista :D :hm:
 

tomica0308

Well-known member
Pa konektor koji se šteka za podesavanje. I kutiju s osiguracima malo lupaj s rukama. Tak je meni bar uspjelo al kaj je tocno bio kvar neznam jer nisam za svako isao probat. Probaj i aku odpojit na par min.
 

gospodinMO

New member
Problem mi je pravila neispravna sijalica u pepeljari ,i zbog toga mi nije radilo osvjetljenje na konzoli :) Zamijenio i sad sve radi kako treba :)
 
Na vrh